Neler Yeni

Yardım Minecraft premium hakkında soru?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Serdar BULUT
Arkadaşlar minecraft pre hesap almak istiyorum ama fiyat 200 tl gözüküyor bir kaç ay öncesine kadar 85 tl'ymiş. Korsan sitelerden almaktanda sıkıldım sürekli hesap gidiyor birisindede gitmiyordu ben bi 3 ay girmedim oyuna yeni güncelleme getirmişler sanırsam e mail doğrulama istiyor o yüzden 20-30 tllik pre hesaplar yandı. Şimdi ben görseldeki siteden mi alacağım? Xbox'ın sitesinden aldığımda minecraft.net üzerinden gözüküyor mu? Fiyatta indirim oluyor mu? Java ile bedrock sürümü arasında ne gibi farklar var? Bunları merak ediyorum. Birde game pass al diyenler için oyunu kalıcı olarak alıp bi köşede tutmak isityorum. Her oynamak istediğimde acaba hesap uçmuştur acaba hesapta değişiklik olmuştur diye düşünmek istemiyorum yani süreli olmayacak hep kalacak bende. Birde şu anda önceden almış olduğum bir hesap mevcut benim badlıon clıent gibi yerlerden giriş yapabiliyor muyum? Yardımcı olursanız sevinirim.

gtkf.png

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

federalper

80+ Silver
Arkadaşlar minecraft pre hesap almak istiyorum ama fiyat 200 TL gözüküyor bir kaç ay öncesine kadar 85 TL'ymiş. Korsan sitelerden almaktanda sıkıldım sürekli hesap gidiyor birisindede gitmiyordu ben bi 3 ay girmedim oyuna yeni güncelleme getirmişler sanırsam e mail doğrulama istiyor o yüzden 20-30 tllik pre hesaplar yandı. Şimdi ben görseldeki siteden mi alacağım? Xbox'ın sitesinden aldığımda minecraft.net üzerinden gözüküyor mu? Fiyatta indirim oluyor mu? Java ile bedrock sürümü arasında ne gibi farklar var? Bunları merak ediyorum. Birde game pass al diyenler için oyunu kalıcı olarak alıp bi köşede tutmak isityorum. Her oynamak istediğimde acaba hesap uçmuştur acaba hesapta değişiklik olmuştur diye düşünmek istemiyorum yani süreli olmayacak hep kalacak bende. Birde şu anda önceden almış olduğum bir hesap mevcut benim badlıon clıent gibi yerlerden giriş yapabiliyor muyum? Yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntıyı görüntüle
45 liraya zamanında plati.ru dan almıştım e-mail vs değişiyordu.
O siteye bakabilirsin.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,424
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar minecraft pre hesap almak istiyorum ama fiyat 200 TL gözüküyor bir kaç ay öncesine kadar 85 TL'ymiş. Korsan sitelerden almaktanda sıkıldım sürekli hesap gidiyor birisindede gitmiyordu ben bi 3 ay girmedim oyuna yeni güncelleme getirmişler sanırsam e mail doğrulama istiyor o yüzden 20-30 tllik pre hesaplar yandı. Şimdi ben görseldeki siteden mi alacağım? Xbox'ın sitesinden aldığımda minecraft.net üzerinden gözüküyor mu? Fiyatta indirim oluyor mu? Java ile bedrock sürümü arasında ne gibi farklar var? Bunları merak ediyorum. Birde game pass al diyenler için oyunu kalıcı olarak alıp bi köşede tutmak isityorum. Her oynamak istediğimde acaba hesap uçmuştur acaba hesapta değişiklik olmuştur diye düşünmek istemiyorum yani süreli olmayacak hep kalacak bende. Birde şu anda önceden almış olduğum bir hesap mevcut benim badlıon clıent gibi yerlerden giriş yapabiliyor muyum? Yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntıyı görüntüle
Pre hesaplar yanmadı. Sadece orijinal Minecraft Launcher ile açılmıyor kendim de kullanıyorum. Ben Badlion, Tlauncher kullanıyorum

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Alıntıyı görüntüle
sanırım burdan alınıyor ama minecraftın kendi sitesinide bir deneyin isterseniz

Top Bottom