Neler Yeni

Minibüs şoförünü nereye şikayet edebilirim

Jtitaof

80+
Arkadaşlar bugün minibüs te şoför öğrenci olmama rağmen benden zorla tam parası aldı ilk baş inanmadığı için öğrenci kartımı çıkartıp gösterdim ondan sonra geçersiz bu diye söylenmeye başladı sonra ben kimliğimi çıkartıp doğum tarihimi gösterdim ve 18 yaşından küçük olup öğrenci olduğumu söyledim onlara rağmen ben bunlara bakmıyorum deyip sesini yükseltmeye başladı ve benden zorla tam parası aldı minibüsten indikten sonra aracın plakasını aldım ben bunu nereye şikayet edebilirim (Olay İstanbul'da yaşandı)

Ensy58

80+ Bronze
Kesin harem gebze ya da pendik kadıköy arabasıdır minibüsçüler odasına şikayet edebilirsiniz minibüsçüler kadar ayı insanlar yoktur böyle bir olay olduğunda direkt inin arabadan öyle olunca öğrenci parası alıyolar genelde

Jtitaof

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesin harem gebze ya da pendik kadıköy arabasıdır minibüsçüler odasına şikayet edebilirsiniz minibüsçüler kadar ayı insanlar yoktur böyle bir olay olduğunda direkt inin arabadan öyle olunca öğrenci parası alıyolar genelde
Bayrampaşa'dan yüzyıl köprüsüne gidiyordum

Receb İvedik

80+ Bronze
değmez dostum 5-10 lira için illa hakkını aramak istiyorsan durağı arayıp şikayet edebilirsin ama büyük ihtimalle arkadaşını savunur durakta kim açarsa

Jtitaof

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
değmez dostum 5-10 lira için illa hakkını aramak istiyorsan durağı arayıp şikayet edebilirsin ama büyük ihtimalle arkadaşını savunur durakta kim açarsa
Minibüsçüler odasına gerekli şikayetlerde bulundum dostum gözüm parada değil sadece adaletin sağlanmasını istiyorum burası dağ başı değil kimse kafasına göre davranamaz kurallara uymak zorunda herkes bugün bana böyle davranır yarın öbür gün başka kişilere şikayet edilip gerekli işlemler yapılmazsa eğer bunun sonu gelmez

Ysuflix

80+ Gold
Karşı arabalarını bilmiyorum ama anadoluda ki durakların şoförleri tam bir ayı adamlarla konuştuğumdan biliyorum
kartal esenkent minibüsleri de aynı ya çok kabalar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,158
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom