Neler Yeni

Minibüsçüyü nasıl şikayet edebilirim?

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sinirden bi hal oldum saygı sınırlarını aşmamak için kendimi zor tutuyorum.

Bugün okul dönüşünde arkadaşlarla minibüse bindim bizimle beraber en az 13 öğrenci parasını verdi
bu adam az daha ileriye gittikten sonra bi 10-15 öğrenci daha aldı bu öğrenciler para vermedi, adam kaç kere paranızı verin dedi ki evet haklıydı.
sonra sürmüyorum lan diyip arabayı durdurdu TÜM ÖĞRENCİLER İNECEK dedi

Ben de parasını verenler neden iniyor diye çıkıştım, yok öyle herkes inecek dedi, İNMİYORUM LAN DEDİM
herkes tıpış tıpış indi benle beraber bir kaç erkek daha çıkıştık adam küfretmeye başladı

Sonra dayının biri de indirmeye hakkın yok parasını verenler var dedi
ben de LAN KENDİ ELLERİMLE HERKESİN PARASINI VERDİM SEN DE BUNU GÖRDÜĞÜN HALDE İNDİRİYORSUN diye tekrar bağırdım
arkadaşım bir yandan uzatma inelim dedi neyse indim adam küfretmeye devam ediyor

(bakın normalde çok saygılıyımdır ancak burada saygıyı korumam için sebep kalmamıştı)
SENİN GELMİŞİNİ GEÇMİŞİNİ diye başladım devamını siz getirin. Adam pas dahi vermedi
HARAM ZIKKIM OLSUN PARAM dedim ki parasında değilim

YÜZÜME BOZUKLUKLARI FIRLATTI şartllerim attı bu yaptığından sonra
çantayı attım yere, adama yöneldim kafa göz gireceğim ittim *küfür*git dedim sonrasında oradakiler ayırdı
hemen dibimizde polisler olmasına rağmen kafalarını bile buraya çevirmediler

Olay ciddidir.
Konuyu saptıracaklar mesaj yazmasın ben bu herifi nereye şikayet edeceğim bilmek istiyorum, sonuna kadar adamı uğraştıracağım.

güncelleme : Şikayette bulundum
Alıntıyı görüntüle
Geçmiş olsun dostum. Yemin ediyorum okurken sinirden elim titredi . Tekrar geçmiş olsun

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Şoförler odası federasyonuna plakası ile birlikte olayın anlatarak bir şikayette bulun bunu ister yüz yüze ister dilekçe ile yap. Keşke birde videoya alan olsaydı o anları o zaman daha iyi olurdu.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Sinirden bi hal oldum saygı sınırlarını aşmamak için kendimi zor tutuyorum.

Bugün okul dönüşünde arkadaşlarla minibüse bindim bizimle beraber en az 13 öğrenci parasını verdi
bu adam az daha ileriye gittikten sonra bi 10-15 öğrenci daha aldı bu öğrenciler para vermedi, adam kaç kere paranızı verin dedi ki evet haklıydı.
sonra sürmüyorum lan diyip arabayı durdurdu TÜM ÖĞRENCİLER İNECEK dedi

Ben de parasını verenler neden iniyor diye çıkıştım, yok öyle herkes inecek dedi, İNMİYORUM LAN DEDİM
herkes tıpış tıpış indi benle beraber bir kaç erkek daha çıkıştık adam küfretmeye başladı

Sonra dayının biri de indirmeye hakkın yok parasını verenler var dedi
ben de LAN KENDİ ELLERİMLE HERKESİN PARASINI VERDİM SEN DE BUNU GÖRDÜĞÜN HALDE İNDİRİYORSUN diye tekrar bağırdım
arkadaşım bir yandan uzatma inelim dedi neyse indim adam küfretmeye devam ediyor

(bakın normalde çok saygılıyımdır ancak burada saygıyı korumam için sebep kalmamıştı)
SENİN GELMİŞİNİ GEÇMİŞİNİ diye başladım devamını siz getirin. Adam pas dahi vermedi
HARAM ZIKKIM OLSUN PARAM dedim ki parasında değilim

YÜZÜME BOZUKLUKLARI FIRLATTI şartllerim attı bu yaptığından sonra
çantayı attım yere, adama yöneldim kafa göz gireceğim ittim *küfür*git dedim sonrasında oradakiler ayırdı
hemen dibimizde polisler olmasına rağmen kafalarını bile buraya çevirmediler

Olay ciddidir.
Konuyu saptıracaklar mesaj yazmasın ben bu herifi nereye şikayet edeceğim bilmek istiyorum, sonuna kadar adamı uğraştıracağım.

güncelleme : Şikayette bulundum
Alıntıyı görüntüle
takdir ettim haddini bildirmişsin helal olsun hakkını savun böyle her zaman böyle böyle bitecek bu haysiyetsizler

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Benim anlamadığım dibinizde polisler varken neden olaya müdahale etmediler?

Top Bottom