Neler Yeni

Minibüs şoförünün annesine küfrettim

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Bugün okula gitmem gerekiyordu bizim okulda resmen dağda 600-700 metre filan minibüs ordan geçmiyor ama öğrenci var ise götürmek zorunda neyse bugün bindim minibüse şöyle bir diyalog geçti aramızda şoför ile -abi liseye gideceğim
+Tek kişi için gidemem
- yazı gelmişti hani size tek kişi bile olsa götürecektiniz
+Geldi ama uğraştırma beni zaten o kadar getiriyorum seni bide oraya mı götüreceğim
-Hayrına getirmiyorsun abi öğrenciyim okula gitmem gerekiyor şikayet etmiştik size yazı geldi götürmek zorundasın beni
+Götürmüyorum lan ineceksen in inmeyeceksen gidiyorum
Bende uğraşılmaz plakasını alıp şikayet ederim diye inerken bile hala bana bağırıyordu bende sinirden inerken .... Belanı .... çocuğu dedim adam peşimden koştu taş attı geri döndü bende üzüldüm yani anneler benim için çok değerli o anda geri döndüm özür dilemek için yanına giderken bağırıyorum abi özür dilerim diye tekrar taş aldı eline fırlattı yana çekildim yanına gittim yumruk attı bir tane sonra hadi git lan dedi benim şikayetçi olmam durumunda ben haksız olurmuyum sonuçta küfür ettim adama

Kaporta Eray

80+ Bronze
Bugün okula gitmem gerekiyordu bizim okulda resmen dağda 600-700 metre filan minibüs ordan geçmiyor ama öğrenci var ise götürmek zorunda neyse bugün bindim minibüse şöyle bir diyalog geçti aramızda şoför ile -abi liseye gideceğim
+Tek kişi için gidemem
+Geldi ama uğraştırma beni zaten o kadar getiriyorum seni bide oraya mı götüreceğim
-Hayrına getirmiyorsun abi öğrenciyim okula gitmem gerekiyor şikayet etmiştik size yazı geldi götürmek zorundasın beni
Bende uğraşılmaz plakasını alıp şikayet ederim diye inerken bile hala bana bağırıyordu bende sinirden inerken .... Belanı .... çocuğu dedim adam peşimden koştu taş attı geri döndü bende üzüldüm yani anneler benim için çok değerli o anda geri döndüm özür dilemek için yanına giderken bağırıyorum abi özür dilerim diye tekrar taş aldı eline fırlattı yana çekildim yanına gittim yumruk attı bir tane sonra hadi git lan dedi benim şikayetçi olmam durumunda ben haksız olurmuyum sonuçta küfür ettim adama
Bana bi touch blue alsana sen kanka

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
Aslında haklı olan sensiz uğraşmaya değer mi bilmem

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
659
İsim
durden
eziklik ruhundan çıkın bi yerde okumuştum sana kötü davranan birine iyi davranmak insanların içinde var sende ona kötü davran git heryere şikayet et + darp raporu al

1 günlük sinirde değil seni götürmeyeceğini söylüyo , o işinin kaybetmkten korkmuyosa sorun senlik değildir

bwNN

80+ Silver
Ya kanka adama kufur ediyorsun neden geri gidiyorsun yumruk yemene degdimi ya hak etmis bence bu arada

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,804
İsim
DefKot
+Tek kişi için gidemem
Bence Anneler kutsal olduğundan değil de korktuğundan gidip özürdilemişsin gibi.
Adam haksız ama senin yaptığın da çok yanlış ailevi değerlere küfür edilmez eğer kavga edeceksen in aşa dersin, eğer kavga etmiyceksen küfür de etmiyceksin iniceksin minibüsten yoluna bakıcaksın, hadi istemediğin halde ağzından kaçtı bir anda o zaman özür dileyip uzaklaşcaksın.

Bu arada sana yumruk attıktan sonra sen ne yaptın ?

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Bence Anneler kutsal olduğundan değil de korktuğundan gidip özürdilemişsin gibi.
Adam haksız ama senin yaptığın da çok yanlış ailevi değerlere küfür edilmez eğer kavga edeceksen in aşa dersin, eğer kavga etmiyceksen küfür de etmiyceksin iniceksin minibüsten yoluna bakıcaksın, hadi istemediğin halde ağzından kaçtı bir anda o zaman özür dileyip uzaklaşcaksın.

Bu arada sana yumruk attıktan sonra sen ne yaptın ?
Hocam kendimi haksız hissettim küfür ettigimden dolayı yumrukta pek yumruk değil yani zargananin tekiydi istesem kavga ederdim ama dediğim gibi haksız hissettim kendimi küfürden dolayı korktuğumdan dolayı değil zaten adam baktı yakalayamacak geri döndü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,408
Üyeler
157,951
Son üye
Abdul26
Top Bottom