Neler Yeni

mınıng yapıyorum sistemin ne kadar yıprandını nasıl öğrenirim

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,478
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
mınıg yapıyorum ekran kartımın ne kadar eskidini veya yıprandını nasıl öğrenirim telefonlarda oluyor ya batarya sağlı %80 gibi mesela öyle bir şey ekran kartı için varmı

memz

80+ Silver
En İyi Cevap
2
öğrenemezsin eğer kartın ısınma sorunları varsa ve fpsi normalin altıysa artık o kart zarar görmeye başlamıştır demek

Farway

80+ Silver
mınıg yapıyorum ekran kartımın ne kadar eskidini veya yıprandını nasıl öğrenirim telefonlarda oluyor ya batarya sağlı %80 gibi mesela öyle bir şey ekran kartı için varmı
Fan seslerinin artması ve kartın sesinde ince değişikler olabiliyor aslında ama anlamak zor.Onun dışında fps ısınma sorunları felan.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,478
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öğrenemezsin eğer kartın ısınma sorunları varsa ve fpsi normalin altıysa artık o kart zarar görmeye başlamıştır demek
fan %40 yapıyorum gündüz 44 derecelerde gece 25 yapıyorum 44 derecede fps normal fark etmedim hiç bir sıkıntı

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,478
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman

Farway

80+ Silver
fan %40 yapıyorum gündüz 44 derecelerde gece 25 yapıyorum 44 derecede fps normal fark etmedim hiç bir sıkıntı
O zaman gider sıkıntı yok. Ama mesela darbe almış bir duvar gibi düşün yıkılmamış ama çatlaklar zamanla büyüyüp yıkılabilir umarım anlatabilmişimdir.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,478
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
O zaman gider sıkıntı yok. Ama mesela darbe almış bir duvar gibi düşün yıkılmamış ama çatlaklar zamanla büyüyüp yıkılabilir umarım anlatabilmişimdir.
anladım hocam ama eth çok arttı zaten ben mınıng için almadım bu sistemi ama aylık şu an ki kur ile 2058 TL kazanılıyor 3 ay durmadan yapsam ekran kartının parası çıkar

Farway

80+ Silver
anladım hocam ama eth çok arttı zaten ben mınıng için almadım bu sistemi ama aylık şu an ki kur ile 2058 TL kazanılıyor 3 ay durmadan yapsam ekran kartının parası çıkar
Vallahi dün gece benimde aklıma bir ince geldi 1650s ve Rx590 ımı birleştirip mining yapabilirmiyim ve ya yapsam ne kadar kazanırım diye ama mesela 3 ay kartın parası için çalışacağını söylüyorsunuz 3 ay bir kartı gece gündüz %100 de çalıştıracaksınız 3 ay sonra kendi parasını çıkartmış olacak ama 3 ay dayanabileceğinin garantisi yok kartın çünki çok uzun bir süre.Kart bozulunca yenisini alıp 3 aydada onu bozarsanız sadece ödediğiniz elektrik faturasıyla kalırsınız gibi bir mantık kurdum:D sonra bende vazgeçtim

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mert Yılmaz
hangi ekran kartı ile yapıyorsunuz birde ne getirisi oluyor cevaplarsanız sevinirim

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,478
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Vallahi dün gece benimde aklıma bir ince geldi 1650s ve Rx590 ımı birleştirip mining yapabilirmiyim ve ya yapsam ne kadar kazanırım diye ama mesela 3 ay kartın parası için çalışacağını söylüyorsunuz 3 ay bir kartı gece gündüz %100 de çalıştıracaksınız 3 ay sonra kendi parasını çıkartmış olacak ama 3 ay dayanabileceğinin garantisi yok kartın çünki çok uzun bir süre.Kart bozulunca yenisini alıp 3 aydada onu bozarsanız sadece ödediğiniz elektrik faturasıyla kalırsınız gibi bir mantık kurdum:D sonra bende vazgeçtim
ben zaten hesapladım 100 gün yapıcam işe ilk hesapladım zaman o kadar günde 3000 TL felan oluyord şu an 6000 i geçiyor gelen para ile 5600x 2k monitör bide güzelbi kulaklık alma planım var para kalırsa ki çok zor belki dahada dartar sa felan 750w full modüler psu almak istiyorum ileride 3060 almak istiyorum şimdiden sistemi ona göre hazırlama planım var ether mine 15 günde bir parayi binance hesabıma atiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hangi ekran kartı ile yapıyorsunuz birde ne getirisi oluyor cevaplarsanız sevinirim
imzadaki sitem ile yapıyorum

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
Kartın garantisi varsa sorun olacağını sanmıyorum. 3 ayda kartın bozulacagını da düşünmüyorum :D ben oyun oynarken kart sıcaklığı 55 56 derecelere çıkarken miningde 46 derecede çalıştırıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,602
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom