Neler Yeni

Çözüldü✓ Misleading:win32/lodi virüsü nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
bunların çoğu reklam yazılımı karantinaya alın malwarebytes siler 30 gün sonra normal moda geçin attığım videoyu uygulayın sonra kaspersky indirin aktif olarak kullanın size bir makale atıcam oradan indirin kaspersky dediklerini yapın
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.technopat.net/sosyal/konu/resmi-kaspersky-total-security-90-guenluek-lisans.1396688/ bu makaleyi yapın 90 gün bittikten sonra ücretsiz sürüme geçer sizi çok iyi korur taş gibi av az ram ve cpu tüketir
kasperskyı kendi pcmde kullanıyorum buna da kurarım malwarebytsla birlikte kullansam sanırım daha iyi olur (farklarını bilmiyıroum :) )

Mimar Selim Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Anıl
kasperskyı kendi pcmde kullanıyorum buna da kurarım malwarebytsla birlikte kullansam sanırım daha iyi olur (farklarını bilmiyıroum :) )

malwarebytes ı kurarken free olanı seçtiyseniz sıkıntı olmaz zaten aktif koruma olarak kaspersky tarama için malwarebytes

hocam bunları uygulamayı unutmayın

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Buradaki tartışmayı izlerken az kalsın gülmekten küçük dilimi yutuyordum :ROFLMAO:

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
bilgisayarızda galiba fotğraflarınız var çoğuna bulaşmış hocam onları karantinaya alın sonra tekrar tarama yapın normal moda girin attığım videokileri yapın

önemli değil sizlere yardım etmek mutluluk veriyor
hocam burda fotoğrafları mı karantinaya alın dediniz :D yoksa virüslerden mi bahsediyodunuz

Buradaki tartışmayı izlerken az kalsın gülmekten küçük dilimi yutuyordum :ROFLMAO:
?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
Neyi kastettiğiniz bilmiyorum sanırım bilgisizliğime güldünüz eğer sebep buysa bir insan bilmiyor olabilir ki zaten kendim bu konularda bir şey iddia etmiyorum anlayamadım sizi. Umarım bir açıklama yaparsınız belki bizde güleriz.

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Neyi kastettiğiniz bilmiyorum sanırım bilgisizliğime güldünüz eğer sebep buysa bir insan bilmiyor olabilir ki zaten kendim bu konularda bir şey iddia etmiyorum anlayamadım sizi. Umarım bir açıklama yaparsınız belki bizde güleriz.
Bilgisizliğinize gülmedim Estağfurullah, arada kaynayan arkadaşa güldüm

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler

Glitchy

80+ Silver