Neler Yeni

Çözüldü✓ Misleading:win32/lodi virüsü nedir?

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
''bunların çoğu reklam yazılımı karantinaya alın malwarebytes siler 30 gün sonra normal moda'' malwarebytes kendisi siliyor sanırım
Hocam siz erkenden silin, ben 56 virüs bulmuştum bir ara ne yaptıysam Allah bilir, silmedim bir kaçı geri döndü ama pek mümkün değil yani çok nadiro luyor sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
Hocam siz erkenden silin, ben 56 virüs bulmuştum bir ara ne yaptıysam Allah bilir, silmedim bir kaçı geri döndü ama pek mümkün değil yani çok nadiro luyor sanırım
Nereden sileceğimi bulursam silerim elbet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

malwarebytes ı kurarken free olanı seçtiyseniz sıkıntı olmaz zaten aktif koruma olarak kaspersky tarama için malwarebytes

hocam bunları uygulamayı unutmayın

hocam bir sorum daha var Windows'la ilgili şeylerde yazı yazamıyorum. Örneğin Wi-Fi şifresi giremiyorum, arama butonunda herhangi bir şey yazamıyorum, ayarlarda arama yapamıyorum

hocam bir sorum daha var Windows'la ilgili şeylerde yazı yazamıyorum. Örneğin Wi-Fi şifresi giremiyorum, arama butonunda herhangi bir şey yazamıyorum, ayarlarda arama yapamıyorum
Sanırım o virüslerden biri bunu sağladı

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Screenshot_1.png

Mimar Selim Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Anıl

Mimar Selim Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Anıl
sadece virüsleri karantinaya aldım çıkıyorum şimdi geri kalan işleri normal moddan yapacağım sanırım.

evet o dediğimi neden yapacaksınız ?

çünkü o virüs dosyaları bozmuş veya yazılım yüklemiş olabilir işte o yüzden dosyaları tamir ediyoruz

peki neden kaspersky kullanmalıyım ?

çünkü artık sitelerden bile virüs bulaşıyor eğer riskli tarama yapıyorsanız kaspersky tercihiniz olabilir yanın pasif olarak malwarebytes tercih edebilirsiniz

peki güvenli mod neden önemli ?

çünkü virüsler çoğunlukla çalışıyor oluyor ve güvenli moda girmezseniz antivirüs bulur fakat silemez ve sistem hata verir

Çözüldü virüsleri karantinaya aldım şimdi diğer kalan şeyleri yapmaya başlicam
kim çözdü ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
evet o dediğimi neden yapacaksınız ?

çünkü o virüs dosyaları bozmuş veya yazılım yüklemiş olabilir işte o yüzden dosyaları tamir ediyoruz

peki neden kaspersky kullanmalıyım ?

çünkü artık sitelerden bile virüs bulaşıyor eğer riskli tarama yapıyorsanız kaspersky tercihiniz olabilir yanın pasif olarak malwarebytes tercih edebilirsiniz

peki güvenli mod neden önemli ?

çünkü virüsler çoğunlukla çalışıyor oluyor ve güvenli moda girmezseniz antivirüs bulur fakat silemez ve sistem hata verir

kim çözdü ?
Siz hocam :) yardımınız büyük sayenizde birçok şeyde öğrenmiş oldum artık virüslere karşı neler yapmam gerektiğini daha iyi biliyorum çok teşekkürler

Mimar Selim Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Anıl
Siz hocam :) yardımınız büyük sayenizde birçok şeyde öğrenmiş oldum artık virüslere karşı neler yapmam gerektiğini daha iyi biliyorum çok teşekkürler

Rica ederim sizlere katkım olduysa Daha dikkatli olur bilgisayarınız başkasına emanet etmeyin özellikle bilgisayarcılara iyi günler sağlıklı günler rapor bölümünde en iyi cevap olarak işaretleyebilirsiniz sorununuzu çözdüğüm mesajı sağlıklı günler dilerim.

hocam başka depolamanız var mı örneğim bilgisayarınıza takılı olan disk ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
Rica ederim sizlere katkım olduysa Daha dikkatli olur bilgisayarınız başkasına emanet etmeyin özellikle bilgisayarcılara iyi günler sağlıklı günler rapor bölümünde en iyi cevap olarak işaretleyebilirsiniz sorununuzu çözdüğüm mesajı sağlıklı günler dilerim.

hocam başka depolamanız var mı örneğim bilgisayarınıza takılı olan disk ?
yok hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
tamamdır başlığı çözüldü olarak düzeltin iyi günler tekrardan
Hocam son olarak bu microsofttan bir link atmıştınız bozulan dosyaları önermek için orada belirli exe dosyalarını çalıştırmam gerekiyor (DISM.exe SFC.exe ) fakat bilgisayarda bu exe dosyaları açılmıyor. Format atayım mı yoksa bir yolu var mıdır ?

Mimar Selim Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Anıl
Hocam son olarak bu microsofttan bir link atmıştınız bozulan dosyaları önermek için orada belirli exe dosyalarını çalıştırmam gerekiyor (DISM.exe SFC.exe ) fakat bilgisayarda bu exe dosyaları açılmıyor. Format atayım mı yoksa bir yolu var mıdır ?

şu video işinizi görer

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,446
Üyeler
156,774
Son üye
waill
Top Bottom