Neler Yeni

Miyop Düzeltme

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafa Arıyer
Lazer tedavisi yaparsan asker olmak istiyosan veya polis olmak istiyosan olamazsın ona bakıyolar.
Mecbur şimdilik gözlük takacaksın ilerde bırakırsın takmayı bide eğer gözlük alacaksan tavsiyem yuvarlak gözlük alabilirsin daha tatlı durursun :D
Yuvarlak kesinlikle tercih etmesin kareye alışmakta sorun çekiyorsun sonra yuvarlakta nasıl desem böyle yumuşak gösteriyor

TheViola

80+
Reis bende miyopum ama 4-5 ay taktıktan sonra gözlüğü çıkarınca daha güzel görüyosun
Şuan gözlük takmıyorum mesela
O bende de oluyor du hatta göz tansiyonu ıvır zıvır bir dünya şeye baktırdım.Sanırım psikolojik ya . Ben bunları çıkartınca niye daha iyi görüyorum arkadaş yapıyordum.Ama 1-2 gün sonra takınca hd yayının farkını anlıyordum

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Onur Can
Lazer tedavisi yaparsan asker olmak istiyosan veya polis olmak istiyosan olamazsın ona bakıyolar.
Mecbur şimdilik gözlük takacaksın ilerde bırakırsın takmayı bide eğer gözlük alacaksan tavsiyem yuvarlak gözlük alabilirsin daha tatlı durursun :D
Lazer tedavisi polislik yada askerliğe engel bir şey değil. Sadece lazer ameliyatı üzerinden belli bir süre geçmesi gerekiyor. Yani lazer ameliyatı oldum hemen bir ay sonra asker-polis olayım dersen büyük ihtimal red yersin ama ameliyat üzerinden 4-5 ay geçtikten sonra gözde bir problem yoksa bir sıkıntı çıkmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,681
Üyeler
153,270
Son üye
Teorama
Top Bottom