Neler Yeni

MLD M300 1TB 3300MB-3100MB/S NVMe M.2 2280 SSD Okuma yazma hızı çok düşük yardım

Saviour05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan
Merhaba arkadaşlar mld m300 1tb 3300mb-3100mb/s m2 ssd aldım yaptığım testte 2100 okuma 1700 yazma alıyordum windows bu ssd de kurulu bazı oyunlarımda aynı şekilde, ssd nin kapasitesi 930 gb idi şuan da 450 gb kadarı boş bu ssd nin içinde büyük bir oyun dosyası olan gta5 klasörünü kopyalayıp aynı yere yapıştır dediğim zaman ilk önce 600-700 mbs ile yazmaya başlıyor %10 luk bir kısımdan sonra 25-30 mbs lere düşüyor sorunu nasıl çözebilirim. Anakart modelim gigabyte b450m gaming. Resimde gördüğünüz gibi okuma da düşük ama yazma çok ama çok düşük yardım edin lütfen.

Ekler

• deneme2.jpg
    deneme2.jpg
    2 MB · Hit: 117

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Amdnin sitesinden chipset ve diğer güncellemelerinizi yapın. Otomatik driver algılama programı vardı direkt onu indirin hepsini yapar. Sonra mld'nin sitesinde ssd programı varsa onu da indirip güncellemesi varsa yapın. Düzelmezse tekrar bakarız. Gta v dosyası kopyalama konusunda da ssd ısındıkça hızı düşer ve aktarılan dosya boyutuna göre de hız değişir tabii 25/30 mb/sn normal mi emin değilim. Güncellemeleri yaptıktan sonra tekrar deneyin sonuçları atın.

Saviour05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Söylediğiniz adımları tek tek deneyeceğim şuan işte olduğum için yapamayacağım ama ilk fırsatta sonuçları yazacağım otomatik driver programı olarak öneriniz nedir? Ayrıca mld nin sitesini bulamadım siz bulabilirseniz sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMD nin sitesinden chipset ve diğer güncellemeleri yaptım pc de ki tüm driverlar güncel ama sorun hala devam ediyor.

Son düzenleme:

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Alalı ne kadar oldu? Kendi programını indirdiniz mi?

Saviour05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alalı ne kadar oldu? Kendi programını indirdiniz mi?
Bana teslim edileli 1 hafta bile olmadı. Kendi sitesini bulamadım driverınıda varsa ki eğer indiremedim eğer sen bulabilirsen siteyi bana gönderebilir misin?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Bakayım hocam müsait olunca. Eğer program güncellemeyle de hallolmazsa değişim talep edin ssd sorunludur .

Top Bottom