Neler Yeni

mng kargo Kargo Zamanında Ulaşmadı

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
Arkadaşlar dual 8x2 ram siparişi verdim 29 haziranda işleme alındı normalde kargo istanbuldan şanlıurfaya gelecek 1 temmuzda yola çıktı fakat "tahmini teslim süresi 1 temmuz" yazıyordu sistemde şimdi baktığımda kargo zamanında ulaşmadı diyor ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum sizce kargo geri iade mi olacak yoksa kargo tahmini teslimat süresini geçtiği için mi bu yazıyor kargo bana ulaşacak mı?

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
Corona'dan dolayı kargo şirketlerinde çok yoğunluk var ve tam tersine az personel çalışıyor birkaç gün gecikmesi gayet normal diye düşünüyorum.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
tahmini teslim süresini tutturacak diye bir şey yok. ben mng ups sürat ve yurtiçiyi kullandım. hepside tahmini teslim süresini tutturamadı.

DeeperWeys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,538
İsim
mustafa öner
Instagram
https://www.instagram.com/deepervlt/
Steam
https://s.team/p/ctbm-pnrc/pttgcgtm
Twitter
DeeperWeys
Discord
deeperweys
Arkadaşlar dual 8x2 RAM siparişi verdim 29 haziranda işleme alındı normalde kargo istanbuldan şanlıurfaya gelecek 1 temmuzda yola çıktı fakat "tahmini teslim süresi 1 temmuz" yazıyordu sistemde şimdi baktığımda kargo zamanında ulaşmadı diyor ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum sizce kargo geri iade mi olacak yoksa kargo tahmini teslimat süresini geçtiği için mi bu yazıyor kargo bana ulaşacak mı?
bende ups kargo ekran kartını servise götürmem için ekran kartını evden alıcaklardı 40.gündeyim hayla almadılar :unsure:

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani kargo gelir doğrumuyum?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,653
Üyeler
153,594
Son üye