Neler Yeni

MOBİL İNTERNET PAKETLERİ

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
Arkadaşlar , merhaba.Uzun bir süredir TURKCELL kullanmaktayım çekim gücü,hızı,hediye interneti olsun vs her konuda memnunum.Fakat son zamanlardaki fiyat artışları beni zorluyor şuan bolca fırsat 40gb (350₺) kullanıyorum hediye internetler (bip, gnç) ile telefonuma ucu ucuna yetiyor,ara sıra laptoptan bağlanıyorum o zaman yetmiyor işte.Ek paketler çok pahalı yine de ara sıra hotspot paketi alıyorum.
İnternet konusunu artık dert olmaya başladı gerek fiyat gerek GB oranı ile.
Bu konu hakkında bir öneriniz varmı?Ne yapmalıyım? Farklı bir markaya geçmeye pek sıcak bakmıyorum lakin mecbur kalırsam geçebilirim.

CptSpork

80+ Bronze
Turkcell kaliteli ama maalesef en pahalı operatör. Vodafone bana kalırsa en kötü ama bi o kadarda interneti bol veren ve ucuz olan operatör. TT İse ikisinin ortası diyebilirim. Bimcell bakabilirsiniz. TT'ye bağlıdır.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Arkadaşlar , merhaba.Uzun bir süredir TURKCELL kullanmaktayım çekim gücü,hızı,hediye interneti olsun vs her konuda memnunum.Fakat son zamanlardaki fiyat artışları beni zorluyor şuan bolca fırsat 40gb (350₺) kullanıyorum hediye internetler (bip, gnç) ile telefonuma ucu ucuna yetiyor,ara sıra laptoptan bağlanıyorum o zaman yetmiyor işte.Ek paketler çok pahalı yine de ara sıra hotspot paketi alıyorum.
İnternet konusunu artık dert olmaya başladı gerek fiyat gerek GB oranı ile.
Bu konu hakkında bir öneriniz varmı?Ne yapmalıyım? Farklı bir markaya geçmeye pek sıcak bakmıyorum lakin mecbur kalırsam geçebilirim.
Bundan birkaç ay önce Vodafone sınırsız paket 300tl civarına inmişti hocam bunun benzeri bor paket almanızı öneririm anlaşılan ebde duran biri değilsiniz ve taşıma imkaninizin pek olduğunu düşünmediğimiz superbox tarzı borsey onermeyecegim

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çekim gücü nasıl? Yaşadığım yerden dolayı şebekeden tam güç alamıyorum.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Turkcell kaliteli ama maalesef en pahalı operatör. Vodafone bana kalırsa en kötü ama bi o kadarda interneti bol veren ve ucuz olan operatör. TT İse ikisinin ortası diyebilirim. Bimcell bakabilirsiniz. TT'ye bağlıdır.
Bimcell eski kalitede değil artık Vodafone şehir merkezlerinde sıkıntı çıkartmıyor ama çok ziriltili arasira şebeke tamamen kesiliyor turkcell de eski kalitede değil oda Vodafonenin yerini boş bırakmıyor yine dediğiniz gibi en uygun tarife tt 'de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Vodafone cekimsizlige gelmiyor eğer biraz dahi cekmiyorsa telefon kullanamiyorsun

Cihangir

80+ Gold
pahalıda olsa turkcell iyi bayram da falan köye gidince csgo apex oynuyorum vodefone da ise youtube bile açılmıyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Konum çok önemli. Mesela bizim evde Türk telekom 3G full çekiyor, Turkcell arada 1 diş sinyal yakalıyor arada komple şebeke gidiyor, Vodafone ise 4.5G Full veriyor. Ben Vodafone ile devam, sizin orada hangisi iyiyse çevrenizden kullananlara bakıp ona göre iyisine geçilmeli.

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
KYK yurdunda kullanmak için bakıyorum aslında Turkcell kullandım yurtta kalırken bir sıkıntı yoktu

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İnternet kullanımın bu kadar bolsa tavsiyem kullandığın hattı arama ve SMS kullanmak için bulabildiğin en ucuz tarifeye geçirip ikinci hat olarak bir data hattı kullanman olacaktır. Turkcell tarafında bile bu paketler daha uyguna daha iyi İnternet verecektir.

İhtiyacına göre 50-100-200GB olanlar gayet iyi mesela. Yeni müşteri fiyatları geçerli olur.

Top Bottom