Neler Yeni

Mobil Operatör Değişikliği Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, bilgisayar programları, oyunlar, ürünler
Öncelikle herkese merhaba. Şu an turkcell 385 TL'ye gnç star 60 gb paketini kullanıyorum ve içeriğinde 30 gb normal internet ve 30 gb sosyal medya interneti içeriyor. 2 gün sonra tarifemin süresi bitecek ve uygun paket arayışındayım. Aynı paketi bana 570 TL'ye teklif ettiler ve bu fiyat gerçekten çok fazla. Operatör değiştirmeyi de düşünüyorum fakat geçtiğimiz yıl vodafone ile hiç iyi bir tecrübe edinmedim o yüzden turk telekom olabilir. Önerebileceğiniz operatör/paket veya bir trick (online, telefondan, yüzyüze siprişte daha uygun olur vs.) gibi tavsiyesi olanlara açığım. Dediğim gibi turkcell çok yüksek fiyat çekiyor ve tarife bitiş günü gelmesine rağmen indirim yapacağına önerdiği paketlere de zam getirdi. Cevaplarınızı bekliyorum. İyi forumlar.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Metehan
Ne yaptınız hocam taahhüt işini. Aynı durumdayım Turkcell ve Vodafone fiyatları fahiş derecede . Diğer hatlara geçsem şebeke sıkıntısı çeker miyim acaba diye düşünmeden de edemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, bilgisayar programları, oyunlar, ürünler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne yaptınız hocam taahhüt işini. Aynı durumdayım Turkcell ve Vodafone fiyatları fahiş derecede . Diğer hatlara geçsem şebeke sıkıntısı çeker miyim acaba diye düşünmeden de edemiyorum
Türk telekom 30gb internet + sınırsız sosyal medyası selfy paketine geçtim. Aylık 430 tl +kdv şeklinde bir fiyatı var. Turkcellin piyasayı ele geçirmek için diğer firmaları tehdit ettiğini söylediler ben mağazasına gittiğimde. Her türlü fiyatlar yakın seviyelerde o yüzden malesef

Top Bottom