Neler Yeni

ModArt-X14 sistem alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Halil Ahmet Karaoğlu
Bütçe
20000

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Mustafa
Keşke ekran kartı farklı bir marka olsaydı ama iş görebilir dönem dönem 1-2 bin lira ucuza bu tarz sistemler çıkabiliyor çok aceleniz varsa alınabilir iki gün sonra ne olacağı belli olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Halil Ahmet Karaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Keşke ekran kartı farklı bir marka olsaydı ama iş görebilir dönem dönem 1-2 bin lira ucuza bu tarz sistemler çıkabiliyor çok aceleniz varsa alınabilir iki gün sonra ne olacağı belli olmaz
yani bi süredir araştırıyorum daha demin çıktı önüme sorayım dedim sağolun

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Mustafa
Rica ederim Pc Hocası kanalında mağazaya özel bir sistem vardı İstanbuldaysanız bir bakın isterseniz buna benzer 17 bine sistem. Ama tam hatırlamıyorum bitmiş geçmiş gitmiş olabilir belki şansınıza işinize de yarayabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Halil Ahmet Karaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rica ederim Pc Hocası kanalında mağazaya özel bir sistem vardı İstanbuldaysanız bir bakın isterseniz buna benzer 17 bine sistem. Ama tam hatırlamıyorum bitmiş geçmiş gitmiş olabilir belki şansınıza işinize de yarayabilir
istanbulda yaşamıyorum hocam

Honigfluss

80+ Bronze
attığın sistem 5 5500 bi sistem 5600 yaptğın zaman 1tl ekleniyor ve ilerde ddr5 geçmek istersen işlemcinide değişitrmen lazım
Senin attığın sistem de ddr4. Üstelik ileride işlemci değiştirmek istediğin zaman intel işlemciler pahalı olduğu için çok daha masraflı oluyor ve intel bu anakarta işlemci üretmeyi bıraktığı için seçeneklerin de çok daha az oluyor. En önemlisi ise ekran kartını 4060 sanıyorsun ama soğutması inanılmaz kötü olduğu için 6600 düzeyinde bir ekran kartı. Fanı 2900 RPM'de çalışıyor evde uçak değil nükleer santral çalıştıracaksın bildiğin. Bir de 13100F'in rakibi 5600 değil 5500, ve 5500 daha iyi diye biliyorum.

Top Bottom