Neler Yeni

Modart Yeni Sistem Geliyor 🔥🔥 (ilk mesaj duzenlendi gerekli detaylar orada)

Modart Sistemleri gercek f/p mi ?

• Evet

• Hayir

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

levon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Levon Turaç
Modartın bugüne kadar uygun pc sattığını gören var mı?
Keşke takip etseydin. 4 Hafta öncesine kadar 12.999 TL fiyata RTX 3060 sistemler olay oldu 4-5 ay önceki RTX 3070 ve 3070 Ti sistemleri unutmayalım 😉
Ayrıca unutmadan Ocak ayından beri hiçbir kanal bu fiyata RTX 3060 sistem çıkmadı buna ne diyeceksin :)

RX 6600 Bak :)

6999 TL GTX 16660 Ti sistem

13.999 TL RTX 3070 Ti.
Ki böylesini şimdiye dek kimse yapamadı 😉

Yine 13.999 TL fiyata RTX 3070 Sistem bu ikisi zaten 1 hafta arayla yapıldı.

Nasıl iyi mi? fiyatlar şimdi?
Uygun PC sattığımı görmüş oldun bu sayede..

Son düzenleme:

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Keşke takip etseydin. 4 Hafta öncesine kadar 12.999 TL fiyata RTX 3060 sistemler olay oldu 4-5 ay önceki RTX 3070 ve 3070 Ti sistemleri unutmayalım 😉
Ayrıca unutmadan Ocak ayından beri hiçbir kanal bu fiyata RTX 3060 sistem çıkmadı buna ne diyeceksin :)

13.999 TL RTX 3070 Ti.

İl çıkan RTX 3060'lı sitemleri kalkıp söyleme Volkan kardeşim orada zaten gölü atmıştı 8000TL'ye rtx 3060 çıkmışlardı itopya ile 1 gün sonra da Abdullah ile 10K ya çıktılar. O yeni 3000 serisinin gelişine özeldi bende Vatan ile çıkmıştım 12K idi. Kaldı ki RTX 3060 Sistem toplama rehberi adı altında yayınladık çoğumuz satış odaklı değildi. Ürünü satıcılar yolladığından dolayı adamlara link vermemiz gerekiyordu o kadar.

Uygun bilgisayarlar olabilir. Bunları görmeye alıştık. Alışılmışın dışında olarak. Kendi bakış açıma göre sadece bir parça odaklı sistemlerden ziyade artık ekran kartı iyi,anakartı iyi ,kasası iyi, işlemcisi iyi , sogutması ve m2ssd iyi komple herşeyi iyi olan sistemlerde görmek istiyorum. Bu şekildeki bir sisteme göre indirimli bir sistem videoları izlemek zevk almak. Böyle bit sistem toplamak. Artık bunları görmek istiyorum.

levon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Levon Turaç
Uygun bilgisayarlar olabilir. Bunları görmeye alıştık. Alışılmışın dışında olarak. Kendi bakış açıma göre sadece bir parça odaklı sistemlerden ziyade artık ekran kartı iyi,anakartı iyi ,kasası iyi, işlemcisi iyi , sogutması ve m2ssd iyi komple herşeyi iyi olan sistemlerde görmek istiyorum. Bu şekildeki bir sisteme göre indirimli bir sistem videoları izlemek zevk almak. Böyle bit sistem toplamak. Artık bunları görmek istiyorum.
O konuda kesinlikle katılıyorum ama kullanıcıların çoğunluğu buna katılmıyor.

Bak mesela ben olsun diğer kanallar olsun hep aynı donanıma sahip sistemler çıkıyor. Bu donanımlar ile çıkmamızdaki büyük sebep stok.
Şimdi biraz daha üst seviye anakartlar da adet olmuyor. Diyelim 200-300 adet sistem çıkıyoruz buna kalkıp ATX anakart koymak istesek bu adeti karşılayacak model olmuyor.
Markalar ve tedarikçiler genelde Türkiye şartlarında en çok satılabilecek modelleri yüklü getiriyor çünkü.
Hatta sana şunu diyim benim artık Nefret ettiğim şu Spec Delta RGB kasa var ya 😂😂(Hep aynı kasalı sistem çıktığım içni nefret ettim dedim bu da yanlış anlaşılmasın şimdi) stoğu azalmış yeni parti gelecek ve fiyat daha pahalı oluyormuş. Spec Delta kasayı mumla arayacağız 1-2 ay sonra diyor perakendeciler.

Üst seviye donanım koyduğumuz bir sistem yaptık bir ara hatta 240mm sıvı soğutmalı Ryzen 5600X sistem çıktık itopya ile fiyatı da efsaneydi.
Ama gel gör ki bazı kullanıcılar işte, ne gereği vardı, onu çıkartsanız fiyat bilmem kaç tl daha düşerdi, Ben stopk fana razı olurdum 1000tl daha ucuza almak için gibi gibi yorumlar atıldı.
He sistem sattı mı sattı hem de 23 dakika da hepsi bitti :) Ama mutlu edemediğimiz kişiler oluyor.

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
O konuda kesinlikle katılıyorum ama kullanıcıların çoğunluğu buna katılmıyor.

Bak mesela ben olsun diğer kanallar olsun hep aynı donanıma sahip sistemler çıkıyor. Bu donanımlar ile çıkmamızdaki büyük sebep stok.
Şimdi biraz daha üst seviye anakartlar da adet olmuyor. Diyelim 200-300 adet sistem çıkıyoruz buna kalkıp ATX anakart koymak istesek bu adeti karşılayacak model olmuyor.
Markalar ve tedarikçiler genelde Türkiye şartlarında en çok satılabilecek modelleri yüklü getiriyor çünkü.
Hatta sana şunu diyim benim artık Nefret ettiğim şu Spec Delta RGB kasa var ya 😂😂(Hep aynı kasalı sistem çıktığım içni nefret ettim dedim bu da yanlış anlaşılmasın şimdi) stoğu azalmış yeni parti gelecek ve fiyat daha pahalı oluyormuş. Spec Delta kasayı mumla arayacağız 1-2 ay sonra diyor perakendeciler.

Üst seviye donanım koyduğumuz bir sistem yaptık bir ara hatta 240mm sıvı soğutmalı Ryzen 5600X sistem çıktık itopya ile fiyatı da efsaneydi.
Ama gel gör ki bazı kullanıcılar işte, ne gereği vardı, onu çıkartsanız fiyat bilmem kaç TL daha düşerdi, Ben stopk fana razı olurdum 1000tl daha ucuza almak için gibi gibi yorumlar atıldı.
He sistem sattı mı sattı hem de 23 dakika da hepsi bitti :) Ama mutlu edemediğimiz kişiler oluyor.
Herkesi mutlu etmek imkansız. Belli kesime hitap edeceğim diyorsan orası ayrı. Nacizane fikrim elinizde imkan varsa bu şekilde sistemler görmek beni ve benim gibileri mutlu eder. Hem sizlerinde perfermanslı sistem kurduğunuzdaki zevk bambaska oluyor , gözlerinizden anlıyoruz bunları :). Ben diğer insanlar gibi ne gerek vardı muhabbetine girip eleştiri yapmayı saçma bularak :) bu arkadaşlara ekleme yapıyorum. Her türlü kesime sahip olduğumuz için, her türlü sistemede ihtiyaç var. Örnek vermek gerekirse senin 3060 sistemini alıp sadece ekran kartını kullanıp diğer parçaları satmakla uğraşıp sonra istediğim bilgisayarı toplamakla uğraşmak istemediğimden, sıfırdan pahalı pahalı tek tek almak yada tek tek indirim bekleyip uzun sürelerde sistem toplamak zorunda kaldım. Ayrıca bu uygun alt seviye sistemlerin coğunun al satcı kalpazanlara gittiğini düşünüyorum. Üst seviye bilgisayarlarda fiyat yükseleceğinden bu kalpazanlarda azalır indirimlerden gerçek kullanıcılar yararlanabilir. Teşekkürler 🙏

• Beğen
Reaksiyonlar: duch

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,111
İsim
Semih
O 4 hafta önce çıktığınız 12.999a olan 3060 sistem var ya.
Kasayı daha iyi Bi kasayla değiştirip
SSD yi kioxiadan Samsung evoyla değiştirip
Ramlari rgb yapıp hepsi toplam 13.999 gibi bir fiyata geliyordu ki bence sistem kaçardı ama yanındaki opsiyonlar, değişim seçenekleri kaçmazdı.
Yukarıdaki arkadaş demiş ya daha kaliteli sistem görmek istiyorum diye. İşte 1000 lira farka geliyordu daha iyi sistem. Öyle sistemlerin devam eder umarım. Çünkü ucuz değişiklik seçenekleri herkesi mutlu eder. @levon

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
O 4 hafta önce çıktığınız 12.999a olan sistem var ya.
Kasayı daha iyi Bi kasayla değiştirip
SSD yi kioxiadan Samsung evoyla değiştirip
Ramlari rgb yapıp hepsi toplam 13.999 gibi bir fiyata geliyordu ki bence sistem kaçardı ama yanındaki opsiyonlar, değişim seçenekleri kaçmazdı.
Yukarıdaki arkadaş demiş ya daha kaliteli sistem görmek istiyorum diye. İşte 1000 lira farka geliyordu daha iyi sistem. Öyle sistemlerin devam eder umarım. Çünkü ucuz değişiklik seçenekleri herkesi mutlu eder. @levon
Mesela işlemci 5800x3d yapmak istiyorsun seçeneklerden 5700x var. Anakart msi x570s yapmak istiyorum seceneklerde yok. Ben bunu kasdettim.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,111
İsim
Semih
Mesela işlemci 5800x3d yapmak istiyorsun seçeneklerden 5700x var. Anakart msi x570s yapmak istiyorum seceneklerde yok. Ben bunu kasdettim.
Ama temel mantık olarak ucuz sistem yaparsın aga yanında + fiyatlarla opsiyonlar olur. Herkesi mutlu eder bu bence

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Ama temel mantık olarak ucuz sistem yaparsın aga yanında + fiyatlarla opsiyonlar olur. Herkesi mutlu eder bu bence
Öyle bir sistem olacaksa seceneklerde en üst seçeneklerde olmalı,ortada. Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat

13.999 TL RTX 3070 Ti.

Valla kimse orta üst seviye getirmedi hemde bu fiyatlara aylardır da yok

Musat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Musa

13.999 TL RTX 3070 Ti.

Off ne kapak 😂😂😂😂

• Beğen
Reaksiyonlar: Aozy
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,176
Üyeler
146,187
Son üye
Knotterson