Neler Yeni

Modem Alacagım Adls ve Vdsl Öneri

Nagual

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Abdurrahman
hayır arkadaşın attığı modemde değişmez https://www.hepsiburada.com/keeneti...fiber-mesh-wifi-modem-router-pm-HBC00002YW7R6
bu modemi alabilirsin snr margin manuel olarak değiştirebilirsin.
Basbaya herhangi bir sorunda anında kullanıcı hatası deyip garanti dışı bırakılıyor cihazı.Tamir ettirmek istiyormusunuz diye bile sorulmuyor cihazı direk geri gönderiyorlar.
yukarıda bole yazmıs arkadas tereddutde kaldım keenetic modemındne
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl sızce bu modemler

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Yorumlarda bi arkadaş keenetic ile baya sıkıntı yaşamış kötülemiş . Ben kaç senedir kullanıyorum . Keenetic ekstra ve buddy kullanıyorum baya memnunum. Mümkünse paran varsa keenetice yönel. Arayüz güncelleme vs her şey mevcut.

Nagual

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Abdurrahman
Yorumlarda bi arkadaş keenetic ile baya sıkıntı yaşamış kötülemiş . Ben kaç senedir kullanıyorum . Keenetic ekstra ve buddy kullanıyorum baya memnunum. Mümkünse paran varsa keenetice yönel. Arayüz güncelleme vs her şey mevcut.
modem olarak kenetic hangısı alıyım vdls hat

KYTECHNGAMING

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Keenetic garanti kapsamının diğer firmalardan pek farkı yok. Genel olarak bu şikayetlerin sebebi şu yüzden.

YIldırım düşer, bilmem kaç milivolt voltaj gelir ve cihaz zarar görür. Kullanıcı bunu elektrik hattından zanneder. Aslında yüksek oranda bu sorun telefon hattı şebekesinden gelir. Bunun olmaması için saha dolaplarının ve apartmandaki ankestrenin de topraklamasının ya da yıldırım için korumalarının yetersiz ya da hiç olmamasından kaynaklıdır. Akım koruyucu prizlerin bazılarında telefon hattı için de koruma olabiliyor. Bu kısmen hat hızını düşürebiliyor ya da düşürmüyor. Ne kadar koruyacağı yine şans diyebilirim.

Müşterime her zaman derim. Bu önlemler yanında en güzel önleminiz şudur. Eğer modem yakınında iseniz kötü havalarda özellikle bir miktar süre ile dsl kablonuzu çekiniz. Bir süre telefonunuzdan hotspot açın ve Keenetic WISP özelliğini kullanın. Hava durulduğunda kablonuzu geri takınız. (5 saat boyunca yıldırım düşmeyecektir. Çok olağanüstü bir durum olur yoksa. 1-2 saat bu şekilde tamamen kendinizi koruyabilirsiniz.)

Top Bottom