Neler Yeni

Modem için hangi kabloları almam lazım

Yeni internet baglattik kurulumu yapan eleman modeme gelen gri kabloyu mutfağa çekmiş internet benim oda hariç tüm mahallede çekiyor sagolsun. Şimdi modemi evin girişine çekecem girişten bilgisayarada kablolu cekecem ama bu kabloların bir sürü ismi var Modeme takılan gri kablonun ismi nedir ve Modemden bilgisayara takılan daha kalın olan kablonun ismi nedir ona göre almam lazım. İki kablodan da en az 10 metre lazım. İsimlerini biliyorsanız isimlerini yazarmisiniz yada direk link atabilir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu iki kabloyu alsam olur mu acaba?

Gri kabloyu buldum ama diğerlerinin fiyati 80-100 arasiyken bu neden 30 tl biraz kafa karıştırdı

Ethernet kablosu olarak bunu buldum bunu buldum

Ugreen CAT6 Ethernet Kablosu, Siyah, 10 Metre https://www.amazon.com.tr/dp/B082TFD8KR?psc=1&ref_=cm_sw_r_apann_dp_QRZ7RCA0K92S70F8KVJQ

Son düzenleme:

mehmetYK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
mehmet yusuf kara
gri nico olanın adı telefon kablosu olarak geçiyor kalın olan internet kablosu yaz çıkar.

Yeni internet baglattik kurulumu yapan eleman modeme gelen gri kabloyu mutfağa çekmiş internet benim oda hariç tüm mahallede çekiyor sagolsun. Şimdi modemi evin girişine çekecem girişten bilgisayarada kablolu cekecem ama bu kabloların bir sürü ismi var Modeme takılan gri kablonun ismi nedir ve Modemden bilgisayara takılan daha kalın olan kablonun ismi nedir ona göre almam lazım. İki kablodan da en az 10 metre lazım. İsimlerini biliyorsanız isimlerini yazarmisiniz yada direk link atabilir misiniz

Bu iki kabloyu alsam olur mu acaba?

Gri kabloyu buldum ama diğerlerinin fiyati 80-100 arasiyken bu neden 30 TL biraz kafa karıştırdı

Ethernet kablosu olarak bunu buldum bunu buldum

Ugreen CAT6 Ethernet Kablosu, Siyah, 10 Metre https://www.amazon.com.tr/dp/B082TFD8KR?psc=1&ref_=cm_sw_r_apann_dp_QRZ7RCA0K92S70F8KVJQ
evet olabilir.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
evet iki kabloda doğru telefondan modeme telefon kablosu modemden bilgisayara cat6 kablosu ama internetten almak yerine elektrikçiden alman daha ucuza gelir gereksiz yere kargo parası vermezsin

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet iki kabloda doğru telefondan modeme telefon kablosu modemden bilgisayara cat6 kablosu ama internetten almak yerine elektrikçiden alman daha ucuza gelir gereksiz yere kargo parası vermezsin
Modemden bilgisayara gelen kablo burada metresi 10 tl amazonda 15 metre 100 tl banada 12-13 metre lazim birde prime var bedava geliyor kargo. Modeme gelen gri kabloyuda dışarıdan alayım internette adam akıllı birsey yok

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Modemden bilgisayara gelen kablo burada metresi 10 TL amazonda 15 metre 100 TL banada 12-13 metre lazim birde prime var bedava geliyor kargo. Modeme gelen gri kabloyuda dışarıdan alayım internette adam akıllı birsey yok
aynn ben dışarı çıkmaya üşeniyom o yüzden 50tl ye aldım 20m

Top Bottom