Neler Yeni

Modemde internet var ama pc ve cihazlarda yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdülkadir duran
İnternet 12 gündür yavaş olduğu için bir reset atayım dedim 10sn basılı tutup iğneyle modem kurulumunu yaptım şifreyi değiştirdim ve gereken bütün wan ayarlarını yaptım şimdi modemde internet dsl wlan ısıkları var lakin hiçbir cihazımda kullanamıyorum internet sağlayıcı türknet ve online işlemlere ulaşılamıyor giremiyorum siteye eror veriyor diğer cihazlarda da eror aldım ilk attıgım mesajda adamlar kullanıcı adı sifre verdi wan ayarı için girip diyecektim sorunum bu değil diye ama giremedim varmıdır bir cözümü bu arada türknetin sesli desteği yok

TRHasan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,907
İsim
Hasan
İnternet 12 gündür yavaş olduğu için bir reset atayım dedim 10sn basılı tutup iğneyle modem kurulumunu yaptım şifreyi değiştirdim ve gereken bütün wan ayarlarını yaptım şimdi modemde internet dsl wlan ısıkları var lakin hiçbir cihazımda kullanamıyorum internet sağlayıcı türknet ve online işlemlere ulaşılamıyor giremiyorum siteye eror veriyor diğer cihazlarda da eror aldım ilk attıgım mesajda adamlar kullanıcı adı sifre verdi wan ayarı için girip diyecektim sorunum bu değil diye ama giremedim varmıdır bir cözümü bu arada türknetin sesli desteği yok
WİFİ diye bir yer ora yanıyor mu
turk telekomda o yanmassa modem çalışsın yada çalışmasın telefonlara internet gitmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdülkadir duran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende wifi diye yer yok dsl internet power lan wlan filan var şuan normalde yanması gereken bütün tuşlar yanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihazdan bağlanmaya çalışınca bir link var oraya yönlendoriyor ağda oturum aç diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama türknet yazısı dışında bir şey yazmıyor

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdülkadir duran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabah erkenden uyandım kurulum işlemlerini tekrar yaptım bu sefer geldi akşaminternete bağlanırken sadece türknet yazısı gelirken sabahleyin ppp ayarı yapılmamış doye mesajla birlikte geldi onu 10 kere yapmıştım ama sabah 1kere yapmamla halloldu

Top Bottom