Neler Yeni

Modlanmış Win 10 yüklerken neler seçmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Bedirhan
Sorum başlıktaki gibi Windows X Lite indireceğim fat 32 mi NTFS mi indirmleyim seçersemde ayırma birimi boyutu kaç olmalı

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Kullandım zaten biraz meraklıyım en iyi isoyu bulmaya çalışıyorum
Ghost spec.'i win 10'da kullandım gayet temiz stock win gibiydi.Sonra win 11 atlasa geçtim daha da iyiydi özellikle fps de. Bildiğin 4k'da 5-10 fps arttı garip şekilde.Bütün ekran kartı-cpu-bios ayarları win 10 ile aynıydı yani farka sebep olan atlastı. Aklında bulunsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorum başlıktaki gibi Windows X Lite indireceğim fat 32 mi NTFS mi indirmleyim seçersemde ayırma birimi boyutu kaç olmalı
Varsayılanda bırak. Rufus'un son sürüm varsayılanı Fat32 ve 8192.

Son düzenleme:

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Abdullah
rufus onları kendisi ayarlıyor zaten gpt seçtiğinden emin ol yeter fakat üst düzey bir sistemin varsa pek bir şey farketmez zaten onun yerine sadece debloat yapsan daha faydalı olur bir çok custom iso kullandım fakat çoğu performans uğruna sistemi bozuyor ne yazıkki eğer debloat yapmak istersen githubdan raphirenin windows 11 debloatını indirmen yeterli (script win 10 da da çalışıyor)

snop02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
snop02
İlk kez USB ile ısı indiriyordum
iso indirdikten sonra iso boyutuna gore rufus fat veya ntfs olarak kendi ayarlar.. Sizlik bir sey yok

x-lite de update yok, driver ları kendin indirip kurmak zorundasın, onceden indirip hazırlasan ii olur..
defender yok bilgine

Son düzenleme:

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
iso indirdikten sonra iso boyutuna gore rufus fat veya ntfs olarak kendi ayarlar.. Sizlik bir sey yok

x-lite de update yok, driver ları kendin indirip kurmak zorundasın, onceden indirip hazırlasan ii olur..
defender yok bilgine
x-lite
defender opsiyoneldir, update var, print aç kapa özellikleri var.
sadece driver olmayabilir update ayarı kapalı ise otomatik donanım yüklemez.

Top Bottom