Neler Yeni

Mönitördeki küçük siyahlık

Mustafa77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa
Merhaba, mönitörde küçük küçük bazen siyahımsı şekiller çıkıyor kendi hdmı kablosu ile bağladım 2 nolu hdmı ye takınca daha fazla hdmı 1 e takınca daha az çıkıyor çoğunlukla siyak ekrandayken video falan izlerken oluyor ancak oyun oynarken böyle bi problem yaşanmıyor. Siyah ekranı yakalayamadım şimdilik. Yardımcı olursanız sevinirim.
Mönitör

Samsung 25" Odyssey G4 LS25BG400EUXUF 1Ms 240Hz IPS HDR10 G-Sync Gaming Monitör​

Ekler

• f6455ac4-c0e0-43b0-b0fd-b19baf973cb7.jpg
    f6455ac4-c0e0-43b0-b0fd-b19baf973cb7.jpg
    477.9 KB · Hit: 38

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
chorome açıkken mi oluyor sadece

Mustafa77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
chorome açıkken mi oluyor sadece
Aynen ve masaüstüne böyle oluyor video falan izlerken oyunlarda böyle bi probleme rastlamadım rahatsız edici mönitömrde daha yeni aldım 1 ay olmadı.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Aynen ve masaüstüne böyle oluyor video falan izlerken oyunlarda böyle bi probleme rastlamadım rahatsız edici mönitömrde daha yeni aldım 1 ay olmadı.
chrome kapaliyken de masaustun boyle oluyormu yoksa sadece chrome da video aciksa mi oluyor

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
chrome arama yerine chrome://flags yaz cikan yerdeki arama yerine Choosen Angle yaz gelen yerde Default özelliği OpenGL yap sorununun hallolur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Masaüstünde de böyle oluyor
chrome kapaliyken mi

yukarda tarif ettiğim şey eger sorununa chrome sebep oluyorsa çözecek. chrome hic acik deilken masaustunde oluyorsa duzelmez benim anlattigim yolla

Mustafa77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
chrome arama yerine chrome://flags yaz cikan yerdeki arama yerine Choosen Angle yaz gelen yerde Default özelliği OpenGL yap sorununun hallolur

chrome kapaliyken mi

yukarda tarif ettiğim şey eger sorununa chrome sebep oluyorsa çözecek. chrome hic acik deilken masaustunde oluyorsa duzelmez benim anlattigim yolla
Sağlık olsun çözemedim bir türlü

Top Bottom