Neler Yeni

Mondial drift 125 l almayı düşünüyorum tavsiye

bıraktım

80+ Bronze
arkadaşlar bütcem 45bin tl a2 ehliyete yazıldım aklımda mondial drift l 125 var vitesli motor kullanmaya yeni başladım daha önce scoter kullanyırodum önerir misiniz ayaklarım yere değer mi boyum 162 filan ayakkabı ile 165 deyin siz ona

Golf 4 R32

80+ Silver
bi gidip motoru incelemeni üzerine oturmanı tavsiye ederim. imkanın varsa bi test sürüşü yapmalısın.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
arkadaşlar bütcem 45bin TL a2 ehliyete yazıldım aklımda mondial drift l 125 var vitesli motor kullanmaya yeni başladım daha önce scoter kullanyırodum önerir misiniz ayaklarım yere değer mi boyum 162 filan ayakkabı ile 165 deyin siz ona
Yamaha ybr alın ya da bulabilirseniz cbf 150

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,078
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Motor Fazla yüksek değil diye biliyorum arkadaşım kullanıyordu. Sıfır motor alıyorsunuz bence Drift L alınabilir.

PixDraw

80+ Bronze
arkadaşlar bütcem 45bin TL a2 ehliyete yazıldım aklımda mondial drift l 125 var vitesli motor kullanmaya yeni başladım daha önce scoter kullanyırodum önerir misiniz ayaklarım yere değer mi boyum 162 filan ayakkabı ile 165 deyin siz ona
Boy için bayide dene bütçen varsa al kimseyi dinleyip 2. ele yönelme bu piyasada ybr miş oymuş buymuş gerek yok sıfır motosiklet garantili al bin milletin 80 90 k km 8 9 senelik motorlarına 40 50 k bağlanmaz ne işlem gördüğü bile belirsiz. Arkadaşlarımın cogunda var birkaç sıkıntısı olabiliyor geneli memnun

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
ali
Yaş 17 boyum da 170 falan drift l kullanıcısıyım. Siyah renk kullanıyorum memnunum. Alırsanız sizde siyah alın bence.Genelde 1 ayağım yerde tam oluyor diğer ayağımda frende ya da tam tersi biri viteste biri yerde oluyor. Boyunuz için ideal motor. 2 ayağımı da rahatça yere koyabiliyorum. 125cc motor olarak sıfır fiyatı piyasaya göre iyi.Şehir içinde vs fazla hızlanma olmadığı için gayet yeterli.Ben en son 95 civarı gördüm önüm açık olsa 100 zorlardım.Zaten normalde de 110 a kadar çıkabiliyor yolun durumuna bağlı biraz zorlamayla.Bence bütçeniz varken alınız.Yazın bu fiyatlarda da olmayabilir şişirebilirler fiyatını baya bi satılıyor çünkü.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,171
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Hocam ikinci el benelli bn125 bakin

bıraktım

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaş 17 boyum da 170 falan drift l kullanıcısıyım. Siyah renk kullanıyorum memnunum. Alırsanız sizde siyah alın bence.Genelde 1 ayağım yerde tam oluyor diğer ayağımda frende ya da tam tersi biri viteste biri yerde oluyor. Boyunuz için ideal motor. 2 ayağımı da rahatça yere koyabiliyorum. 125cc motor olarak sıfır fiyatı piyasaya göre iyi.Şehir içinde vs fazla hızlanma olmadığı için gayet yeterli.Ben en son 95 civarı gördüm önüm açık olsa 100 zorlardım.Zaten normalde de 110 a kadar çıkabiliyor yolun durumuna bağlı biraz zorlamayla.Bence bütçeniz varken alınız.Yazın bu fiyatlarda da olmayabilir şişirebilirler fiyatını baya bi satılıyor çünkü.
valla bulunudgum yerde hiç satan yok bayilere sorucam birazdan getirme durumları varsa getirtcem yoksa 60 km mesafede sıfır 39bin e satan bi bayi var ordan alıcam da bakımları bulundugum yerde yetkili mondial bayisinde yaptırabilir miyim ya da kendim yapabilir miyim bi sıkıntı olur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ikinci el benelli bn125 bakin
o motorda hoşuma gidiyor ama 0 alasım geliyor ilk motorumu

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,171
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
valla bulunudgum yerde hiç satan yok bayilere sorucam birazdan getirme durumları varsa getirtcem yoksa 60 km mesafede sıfır 39bin e satan bi bayi var ordan alıcam da bakımları bulundugum yerde yetkili mondial bayisinde yaptırabilir miyim ya da kendim yapabilir miyim bi sıkıntı olur mu

Hocam drift l almaktan iyidir be

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
Benim arkadaşım kullanıyordu 185 boyu vardı memnundu ama bu fiyatlara daha iyisi bulunabilir gibi

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
ali

39 a sıfır çoğu bayide bulunmuyordu bence gidip alabilirsen al.Tüm mondial servisleri bakıyor diye biliyorum sıkıntı çıkmaz sanırım.

bıraktım

80+ Bronze
Benim arkadaşım kullanıyordu 185 boyu vardı memnundu ama bu fiyatlara daha iyisi bulunabilir gibi
knk bu fiyatlara malesef düşük km istediğim tarzda motor yok bütçeyi en azından 70-80 e çıkarmak gerekiyor zaten ileride değiştiricem vitesliye yeni başlıyorum da hem ayağımı yerden kessin hem de deneyim kazanayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,081
Üyeler
146,635
Son üye
marvsqs
Top Bottom