Neler Yeni

Moni̇tör Öneri̇si̇ 4500tl Max Bütçem

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Can Soyer
Teşekkür ederim ama asustan sürekli ghosting verdigini söyleyen oldugu için biraz temkinliyim
Asus'un garanti konusunda da bir üyeye yamuk yaptığına şahit oldum o yüzden ben de asusları kafamdan sildim, gamebooster'lar her ne kadar ucuz olsa da önerilmiyor, Lenovo G24-20 modelinde karar kıldım şu an ben de monitör alacağım fakat en son atılan viewsonic de hiç fena durmuyor benim bütçeyi aşıyor ama epeyden özeliklerine göz atmak lazım

mahsun315

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mahsun özen
son atılan va panel ben ıps panel istiyorum 24 inç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığım iiyama modeli alabilirsin. IGZO IPS panel kullanıyor, diğer IPS panellere göre çoğu zaman daha iyi.
ya gamebooster ve bu model tanınmış model olmadıgı için güvenip alamıyorum açıkcası çok kulanıcı yorumu bulamadım

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
son atılan va panel ben ıps panel istiyorum 24 inç
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya gamebooster ve bu model tanınmış model olmadıgı için güvenip alamıyorum açıkcası çok kulanıcı yorumu bulamadım
iiyama modeli öneririm.
Ekstra olarak şunlara bakabilirsin.

mahsun315

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mahsun özen
gamebooster hakkında bir tane yazı bile bulamadım arkadaslar

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
tavsiye ederim piyasada bu fiyat bandında bu panele sahip bi rakibi yok. Kötü yanları var elbet. Pivot, ayaklar vsvs. Bunlar da olmasın diyorsannız 10 12k bayılıp en iyisini alabilirsiniz tabi :D

mahsun315

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mahsun özen
dell ile asus arasında kaldım zaten şuanda

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
tavsiye ederim piyasada bu fiyat bandında bu panele sahip bi rakibi yok. Kötü yanları var elbet. Pivot, ayaklar vsvs. Bunlar da olmasın diyorsannız 10 12k bayılıp en iyisini alabilirsiniz tabi :D
Panele sahip bi rakibi yok derken? Bir sürü daha iyi modeller çıktı bu fiyatlarda. G24F-2 vardı, AOC'un modeli vardı, Şuanda iiyama'nın modeli var. Attığım Acer monitör bunla aynı panel ve işçiliği daha iyi ondan daha güzel.

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Panele sahip bi rakibi yok derken? Bir sürü daha iyi modeller çıktı bu fiyatlarda. G24F-2 vardı, AOC'un modeli vardı, Şuanda iiyama'nın modeli var. Attığım Acer monitör bunla aynı panel ve işçiliği daha iyi ondan daha güzel.
gt24f 2 4.5k? :D

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Sonuç? Bu monitör de 2.9 3k ya kadar düştü son 1 ay içinde. Şuana bakın aradaki fiyat farkına bakın.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Sonuç? Bu monitör de 2.9 3k ya kadar düştü son 1 ay içinde. Şuana bakın aradaki fiyat farkına bakın.
Tamam şuanda Acer var, iiyama var. Rakibi yok demek doğru değil. G24-20'de hala rakibi.

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Tamam şuanda Acer var, iiyama var. Rakibi yok demek doğru değil. G24-20'de hala rakibi.
Rakip olabilmesi için aynı fiyatta olması gerekiyor. Size fiyatını söylüyorum siz ee o zaman bu var neyin avukatlığı varsa tavsiye edin geçin ben bu monitörleri tek tek dokundum inceledim vakit geçirdim ve diyorum ki en iyisi bu fiyata bence bu...

Top Bottom