Neler Yeni

Monitör 1500 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jimmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Akif
maksimum 1500 TL verebileceğim oyun ve programlama odaklı monitör önerisinde bulunabilir misiniz

Son düzenleme:

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Merhabalar donanın arşivinin yapacağı çekilişte md2 sistem ile monitör hediye verileceğini duydum olursa talih kuşu başıma konarsa sadece monitör alabilme şansım varmı şuan bir bilgisayara sahibim ama salondaki televizyondan bakıyorum.
ve bir sorum daha var instagramda fake hesap gibi gözüküyorum sadece PC ile ilgili şeyleri takip ediyorum ve 1 kişi beni takip ediyor acaba fake hesap olup olunmadığı nasıl anlaşılıyor.
konuyu yanlış açmış olabilirim ama en mantıklısı bu geldi
teşekkürler donanım arşivi
@Abdullah Hacıgül
Sadece monitör alabilirsin bence.
Abdullah abi sana mesaj atar çekilişi kazanırsan sisteme ihtiyacım yok dersin monitörü yollar sadece.
Öbür sorunun cevabını bilmiyorum.

Jimmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Akif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HAHAHA. Aynen kanka alltan mesajı veriyorsun. Adam sana üzülüp versin diye dimi :D?
hayır herhangi bir kötü amacım yok ve acımıyorum sadece soru sordum ve sizdrn düzgün bir cevap aradım

Jimmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Akif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya dostum kimi yiyorsun ya? çekilişi kazandıktan sonra bunu abdullaha söylesene direk?
tek soru sormadım çekilişi kazanmam için instagramda fake hesap gibi gözüküyormuyum diye kontrolde etmem lazım ayrıca birini tanımadan bu kadar sitem etmenizi oldukça yanlış buluyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom