Neler Yeni

Monitör açıkken gözüken değişik lekeler.

Platon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
EmrePasa
AOC 24G4X kullanıyorum, sorunum şu şekilde: Monitörün her tarafı ıslak gibi gözüküyor. Monitörü temizledim en baştan. Mesela beyaz renk temalı bir siteye giriyorum, scroll tuşu ile aşağı doğru yavaş yavaş otomatik kaydırmaya bırakıyorum. Dikkatli baktığımda lekeler de aşağı doğru iniyor. Yani bunların monitörün yüzeyinde olması lazım. Fakat monitörün üzerinde leke yok, tertemiz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Veysel
AOC 24G4X kullanıyorum, sorunum şu şekilde: Monitörün her tarafı ıslak gibi gözüküyor. Monitörü temizledim en baştan. Mesela beyaz renk temalı bir siteye giriyorum, scroll tuşu ile aşağı doğru yavaş yavaş otomatik kaydırmaya bırakıyorum. Dikkatli baktığımda lekeler de aşağı doğru iniyor. Yani bunların monitörün yüzeyinde olması lazım. Fakat monitörün üzerinde leke yok, tertemiz.
Evet hocam bende o modeli kullanıyorum pivotsuz halini aoc 24g4xe bendede pempe renkte baya gözüküyor fakat takmıyorum oyunlarda gözükmüyor sizdede oyunlarda gözükmüyorsa kafanıza takmayın derim birde size sorum var youtubede video izlerken 1080p yapınca kaliteyi sanki 1080p değil 480p gibi gözüküyormu bende o sorun varda
(Bida monitör alcak olursam aoc almam)

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Talat
internet cafemizde 14 tane Aoc aldık garanti süresi bitti ekranlar kararmaya başladı bazıalrında ise pempe yeşil sarı renk de cizgiler meydana geldi 14 taneden sadece 3 duruyor şuan onlarda sorun yok..

Platon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
EmrePasa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet hocam bende o modeli kullanıyorum pivotsuz halini aoc 24g4xe bendede pempe renkte baya gözüküyor fakat takmıyorum oyunlarda gözükmüyor sizdede oyunlarda gözükmüyorsa kafanıza takmayın derim birde size sorum var youtubede video izlerken 1080p yapınca kaliteyi sanki 1080p değil 480p gibi gözüküyormu bende o sorun varda
(Bida monitör alcak olursam aoc almam)
Hayır öyle bir sorunum yok görüntü gayet iyi. Benim dediğim sorunun nasıl bir şey olduğunu anladınız dimi hocam? Scroll tuşu ile yavaş yavaş aşağı kaydırdığımda monitörde de bir şeyler hareket ediyor ama yüzeyde hiçbir şey yok, temiz. Eğer sizde de varsa aynısı, muhtemelen monitörün bir sorunu. O kadar da para verdim, Allah kahretsin mi diyeyim ne diyeyim bilemedim. İleride biraz daha para yığıp daha iyi bir şey alırım artık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,061
Üyeler
151,845
Son üye
Archillect
Top Bottom