Neler Yeni

Monitör almayı düşünüyorum ama çok kararsızım yardımcı olurmusunuz oyun için 31.5 İnç büyük mü sizce

mojo.27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kemal Yıldız
Bütçe
3000
Arkadaşlar öncelikle oyun için monitör almayı düşünüyorum ama arada sırada film izleyip başka şeylerde yapıyorum öncelikle aradığım monitörde başlıca 4 özellik olmasını istiyorum
- En Az 2k
- En Az 165 hz
-0.4 - 1 ms
- Ekran kartım nvidia olduğu için g sync olması

bu özelliklere sahip en ucuz monitör

Monster Aryond A32 V1.1 Monitör

ama nvidia sayfasında g sync destekleyen monitörler listesinde bu ürünü bulamadım ama ürünün g sync desteği var sizce almalımıyım
başka önerileriniz varsa yardımcı olabilirmisiniz

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,726
İsim
Can BOZKURT
Arkadaşlar öncelikle oyun için monitör almayı düşünüyorum ama arada sırada film izleyip başka şeylerde yapıyorum öncelikle aradığım monitörde başlıca 4 özellik olmasını istiyorum
- En Az 2k
- En Az 165 hz
-0.4 - 1 ms
- Ekran kartım nvidia olduğu için g sync olması

bu özelliklere sahip en ucuz monitör

Monster Aryond A32 V1.1 Monitör

ama nvidia sayfasında g sync destekleyen monitörler listesinde bu ürünü bulamadım ama ürünün g sync desteği var sizce almalımıyım
başka önerileriniz varsa yardımcı olabilirmisiniz

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844

SpeedCar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
948
İsim
Eymen Gürel
Kaç inch arıyorsunuz?

mojo.27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kemal Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
büyük olmasını istiyorum ama oyun için kötü olduğunu söylüyorlar kaç önerirsiniz
attığım linke bakar mısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

büyük olmasını istiyorum ama oyun için kötü olduğunu söylüyorlar kaç önerirsiniz

bütcemi aşıyor
diğer atılanlardan çok daha iyi

bütcemi aşıyor
2 gün önce 3300 tlydi fiyatı :(

cemtastan2301

80+ Gold
Hocam size şunu söyleyeyim, 27 inç monitör küçük gelir mi diye düşünürken satın aldığımda masama büyük geldi ve masamı değiştirdim. Yani 31 inç televizyon boyutunda falan. Bunu kullanıyorum ve ghosting dışında bir sorunum yok, zaten o da pek rahatsız edici değil.

SpeedCar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
948
İsim
Eymen Gürel
Pardon freesyncmiş.

mojo.27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kemal Yıldız
Hocam size şunu söyleyeyim, 27 inç monitör küçük gelir mi diye düşünürken satın aldığımda masama büyük geldi ve masamı değiştirdim. Yani 31 inç televizyon boyutunda falan. Bunu kullanıyorum ve ghosting dışında bir sorunum yok, zaten o da pek rahatsız edici değil.

masam büyük o konuda sorun yok ama oyun için dezavantajı oluyor mu hiç o kadar büyük kullanmadım oyun için sıkıntı olmuyorsa alırım 31.5 İnç

cemtastan2301

80+ Gold
masam büyük o konuda sorun yok ama oyun için dezavantajı oluyor mu hiç o kadar büyük kullanmadım oyun için sıkıntı olmuyorsa alırım 31.5 İnç
Dediğim gibi, neredeyse bir televizyon boyutu olduğu için kafanızı sürekli çevirmeniz gerekir ve bu çok rahatsız edici olur. Özellikle de FPS oyunlarında kafanızı çevirirken çoktan ölmüş olabilirsiniz. :)

Top Bottom