Neler Yeni

130K Bütçe İle Monitör Ve PC Tavsiyesi

mustafa76

80+
Bütçe
130.000
Selamlar arkadaşlar forumda yeniyim öncelikle herkese merhaba şimdi yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum fakat bilgisayarlara ilgili çok bilgili değilim almak istediğim 2 parça var biri monitör diğeri ise masaüstü bilgisayar monitörde aradığım özellikler en az 2k 240hz olucak bilgisayarda aradığım özellikler ise nvidia ekran kartlarından kullanılacak ve pc toplama sihirbazlarından toplanılması şart olucak evet pahalı olabilir ama benim için sorun değil sizlerden ricâm aşağıdaki verdiğim sistem toplama sihirbazlarından sistem toplamanızdır ekran kartını dahil etmek zorunda değilsiniz daha ucuz biryer varsa ekran kartını o yerden alabilirim fakat onun haricinde tüm parçaların tek bir firmadan toplanılması şart şimdiden teşekkür ederim hepinize ❤️

1. Sinerji

2. İtopya

3.

Daha başka pc toplama sihirbazı varsa oradanda toplayabilirsiniz.

Berkarda

80+ Silver
gerçekten bu bütçeyle toplanıyor mu hayali gibi geldi

Livaković

80+ Silver
Hocam direkt i9 13900k ve 4090 lı yapıştır artanla da monitörü alırsın öyle bütçeye🤣
20bin ekran kartı 60 bin ekran kartı anakart desen 10k bu sisteme hafif gelir 20k psu desen 5 7k arası ram desen 5 6k o öyle olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

gerçekten bu bütçeyle toplanıyor mu hayali gibi geldi
Parası olan adam toplar dostum

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
20bin ekran kartı 60 bin ekran kartı anakart desen 10k bu sisteme hafif gelir 20k psu desen 5 7k arası ram desen 5 6k o öyle olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Parası olan adam toplar dostum
O öyle oluyor kardeşim direkt incehesaba gir 100k ya var dediğim sisteme denk bir kasa. Amd işlemcili sadece.

Top Bottom