Neler Yeni

Monitör arada kırpışıyor sebebi nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muharrem Berat Yıldız
1.5 ay falan oldu yeni bir sisteme geçiş yaptım sadece oyun odaklı olarak ama bazen youtubeda video izlerken ekran kırpışıyor veya nadiren oyunda oluyor sebebi nedir bilen arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.

-Birde işlemci 4.40 ghz civarında gözüküyordu dün bi açtım 2.50 maksimuma kitlemiş bunun sebebi nedir

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
1.5 ay falan oldu yeni bir sisteme geçiş yaptım sadece oyun odaklı olarak ama bazen youtubeda video izlerken ekran kırpışıyor veya nadiren oyunda oluyor sebebi nedir bilen arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.

-Birde işlemci 4.40 ghz civarında gözüküyordu dün bi açtım 2.50 maksimuma kitlemiş bunun sebebi nedir
kırpışmak ne demek resim video bişey ekleme şansın varsa ekler misin

İşlemci nedir? Bir de kırpışmak nasıl? Arada siyak ekran gelip gidiyor mu? Yoksa bildiğimiz beyaz yerlerde karıncalanma gibi bir şey mi oluyor oluyor? Eğer karıncalanma gibiyse monitör ayarlarından kontrast ve black ekolayzırı ayarlayın 50-50 ise birini 5-6 arttırıp 5-6 azaltın monitör nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muharrem Berat Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kabloları kontrol ettiniz mi
Evet kontrol ettim sağlam
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemci nedir? Bir de kırpışmak nasıl? Arada siyak ekran gelip gidiyor mu? Yoksa bildiğimiz beyaz yerlerde karıncalanma gibi bir şey mi oluyor oluyor? Eğer karıncalanma gibiyse monitör ayarlarından kontrast ve black ekolayzırı ayarlayın 50-50 ise birini 5-6 arttırıp 5-6 azaltın monitör nedir
acer nitro kg242ym3 Monitör i5-12400f işlemci siyah ekran değil karıncalanmada değil resim bulabilirsem uygun atacağım

Evet kontrol ettim sağlam
Mesaj otomatik birleştirildi:

acer nitro kg242ym3 Monitör i5-12400f işlemci siyah ekran değil karıncalanmada değil resim bulabilirsem uygun atacağım
Soğutucu nedir? Bir de görev yöneticisinden bakınca mı 2.5 ghz gösteriyor hiçbir şey açık değil 2.5 ghz ise arama yerine güç ayarları yazıp yüksek performans seçin

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muharrem Berat Yıldız
Soğutucu nedir? Bir de görev yöneticisinden bakınca mı 2.5 ghz gösteriyor hiçbir şey açık değil 2.5 ghz ise arama yerine güç ayarları yazıp yüksek performans seçin
Evet görev yöneticisinde öyle gösteriyor önce 4.4 idi

Top Bottom