Neler Yeni

Öneri Monitör öneri Max 2000

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
buğra taşdemir
Bütçe
2000
Eski monitör kırıldı yeni monitör alacağım max 2000 TL 144 hz 24 marka farketmeksizin bir monitör önerir misiniz bu arada ekran kartında tek dvi var dönüştürücü sağlıklı olur mu giriş yerleri var ancak soket yok

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
buğra taşdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kk sıfırdan bahsetmiyorum zaten 2000 TL'ye sıfır monitör bile yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani ikinci elden mantıklı bir monitör bakar mısınız ben pek bulamadım

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Voisxe
Kk sıfırdan bahsetmiyorum zaten 2000 TL'ye sıfır monitör bile yok

Yani ikinci elden mantıklı bir monitör bakar mısınız ben pek bulamadım

TN panel ve IPS panel monitörlere bak, IPS panel olursa süper olur, rampage, gamebooster gibi markalar en son tercihin olsun, hepsine yaz hala satılık mı pazarlık var mı vb diye, buldukça atarım yine sana.

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
buğra taşdemir
Nasıl bu

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
buğra taşdemir
Kötü, kavisli monitör alma onlar Va panel oluyor, İzmir de mi yaşıyorsun, yaşadığın yere göre monitör bakayım
Curved monitörlerin avantajları ne dezavantaji nedir Zonguldak'ta yaşıyorum kk burada yok denecek kadar yok

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Voisxe
Curved monitörlerin avantajları ne dezavantaji nedir Zonguldak'ta yaşıyorum kk burada yok denecek kadar yok
Curved monitörler va panel olur, va panellerde genelde ghosting olur ve tepkime süreleri IPS ve tn panele göre daha yüksektir, va panel alınacaksa iyi araştırılması lazım, birde avantaj olarak siyahları tn ve ips panele göre daha iyi gösterir.

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
buğra taşdemir
Curved monitörler va panel olur, va panellerde genelde ghosting olur ve tepkime süreleri IPS ve tn panele göre daha yüksektir, va panel alınacaksa iyi araştırılması lazım, birde avantaj olarak siyahları tn ve ips panele göre daha iyi gösterir.
Yok curved yani kavis oyunlarda bir işe yarıyor mu bide ips curved veya tn curved olmuyor mu

Kk bide burada mesaj gelince gmail gelmiyor eskiden geliyordu o yüzden mesajları geç görüyorum

Bu nasıl

Son düzenleme:

Lory

80+
Yok curved yani kavis oyunlarda bir işe yarıyor mu bide ips curved veya tn curved olmuyor mu

Kk bide burada mesaj gelince gmail gelmiyor eskiden geliyordu o yüzden mesajları geç görüyorum

Bu nasıl
Curvedin amacı Va paneldeki kötü görüş açısını az da olsa düzeltmektir. Va ve tn paneller de sağdan, soldan, yukarıdan, aşşağıdan bakınca renk bozulmaları olur ve bu bozulma oranına görüş açısı deriz biz.

Tn panel curved yok ama ips panellerde ultrawide olan curved monitörler var.

Önerim ise ikinci el bulabilirsen 24g2u veya g2412 alman.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,648
Üyeler
140,681
Son üye
TuğçeCoban
Top Bottom