Neler Yeni

Monitör Öneri ve Tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barış Madanoglu
Merhaba arkadaşlar, son bileşen olarak monitör alacağım, değerli görüş ve fikirlerinizi rica ediyorum.

*IPS -VA panel arasında ciddi farklar görür müyüm?
*DP-HDMI kablo,öncelikli hangisinin olması şart olur?

Linkteki ürünler arasından tavsiyelerini ve sebeplerini rica ediyorum,teşekkürler.
Sistem;
Ryzen 5 3600/RTX2060S/Asus Tuf B450 Pro S/ Corsair Spec Delta 650W/Samsung 970 Evo M2 SSD/ Corsair Vengeance LPX 2x8 3200 MHz

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Furkan Enes Kaplan
Asus vg249q1r modelini cuma gecesinden 1500 TL ye aldım monitör geldi ölü piksel testi yaptım ve 1 tane ölü piksel çıktı geri iade ettim ve gönderdim 1 gün bile kullanmadan asusta 1 ölü piksel garantiye girmiyormus bende değişim yerine iade ettim ama çok güzel monitör iade parası geldikten sonra tekrar almayı düşünüyorum

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Ege Karavelioğlu
Gpu un nvidia olduğu için direk dp al
Ama monitörde karar senin hepsi birbirinden güzel

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Ege Karavelioğlu
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barış Madanoglu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus vg249q1r modelini cuma gecesinden 1500 TL ye aldım monitör geldi ölü piksel testi yaptım ve 1 tane ölü piksel çıktı geri iade ettim ve gönderdim 1 gün bile kullanmadan asusta 1 ölü piksel garantiye girmiyormus bende değişim yerine iade ettim ama çok güzel monitör iade parası geldikten sonra tekrar almayı düşünüyorum
Şöyle ki zaten vatandan piksel testi yaptırarak almayı planlıyorum, sana mı kötü denk geldi,asus sorunsuz diye duymuştum her yerde

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Furkan Enes Kaplan
Şöyle ki zaten vatandan piksel testi yaptırarak almayı planlıyorum, sana mı kötü denk geldi,asus sorunsuz diye duymuştum her yerde
Şansıma 1 tane ölü piksel çıktı maalesef hevesim kursağımda kaldı

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Ege Karavelioğlu
Açılımı biliyorum da hani sebep veya teknoloji olarak açıklamanızı rica etmiştim 😊
Pardon yanlış anlamışım ekran kartın nvidia olduğu g-sync açman lazım yırtılmaları engellemek için bu da sadece dp ile yapılıyor

venkonke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Zafer Aydın
Pardon yanlış anlamışım ekran kartın nvidia olduğu g-sync açman lazım yırtılmaları engellemek için bu da sadece dp ile yapılıyor
Freesync için de aynı durum geçerli mi yoka hdmi la da oluyor mu?

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Ege Karavelioğlu
Ben hdmi ile açtım hiç bir sıkıntısı yok

-Cenker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Cenker Çaylan
Merhaba arkadaşlar, son bileşen olarak monitör alacağım, değerli görüş ve fikirlerinizi rica ediyorum.

*IPS -VA panel arasında ciddi farklar görür müyüm?
*DP-HDMI kablo,öncelikli hangisinin olması şart olur?

Linkteki ürünler arasından tavsiyelerini ve sebeplerini rica ediyorum,teşekkürler.
Sistem;
Ryzen 5 3600/RTX2060S/Asus Tuf B450 Pro S/ Corsair Spec Delta 650W/Samsung 970 Evo M2 SSD/ Corsair Vengeance LPX 2x8 3200 MHz
fiyat bandın nedir hocam ?

Top Bottom