Neler Yeni

Yardım Monitör önerir misiniz? (bütçe 400 dolar)

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Bütçe
10000
amerikadan nereden F/p monitör alabilirim acaba? , veya internet sitesi olarak bildiğiniz bi yer varmıdır ?

tr de olmayan bazı markalar var bunlar hakkında pek bilgim yok önerebileceğiniz varmı ?

300 400 dolar arası bişe önerseniz yeter simdilik.

mümkünse 400 cd altında olmasa iyi olur

Va veya Tn panel kesinlikle kullanamam renk ve renk doğruluğu benim için önemli (en F/P oled monitör öneriside yapabilirmisiniz acaba)

180 hz lerde olsa yeterli

amd fresync desteklerse güzel olabilir

rx 6600 kullanıyorum 2k ya da geçebilirim ihtiyacım olursa oyüzden 2k da olabilir monitör.

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
amerikadan nereden F/p monitör alabilirim acaba? , veya internet sitesi olarak bildiğiniz bi yer varmıdır ?

tr de olmayan bazı markalar var bunlar hakkında pek bilgim yok önerebileceğiniz varmı ?

300 400 dolar arası bişe önerseniz yeter simdilik.

mümkünse 400 cd altında olmasa iyi olur

Va veya Tn panel kesinlikle kullanamam renk ve renk doğruluğu benim için önemli

160 180 hz lerde olsa yeterli

amd fresync desteklerse güzel olabilir

rx 6600 kullanıyorum 2k ya da geçebilirim ihtiyacım olursa oyüzden 2k da olabilir monitör.
Monitör gibi büyük ürünleri (hele de taşınırken kolay hasar görebilecek olmasını da hesaba katınca) yurtdışından almayı önermem şahsen. 2K 165/180Hz güzel monitörler TR de de alınır o bütçede 😀

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
Yurt içinde bile monitörlerin teslimatı sıkıntı yurt dışını düşünemiyorum zarar görebilir beklediğinizle kalırsınız gerek yok bence yurt dışından almaya

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör gibi büyük ürünleri (hele de taşınırken kolay hasar görebilecek olmasını da hesaba katınca) yurtdışından almayı önermem şahsen. 2K 165/180Hz güzel monitörler TR de de alınır o bütçede 😀

Yurt içinde bile monitörlerin teslimatı sıkıntı yurt dışını düşünemiyorum zarar görebilir beklediğinizle kalırsınız gerek yok bence yurt dışından almaya
Bir arkadaşımdan rica edeceğim o getirecek. Kutuda bir sorun olacagını sanmıyorum açıkcası

Ve tr den yüksek fiyatlı almaktansa amerikadan tr de olmayan güzel bir ürünü daha düşük fiyatlı almayı tercih ederim.

bir öneriniz varmı ?

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
Bir arkadaşımdan rica edeceğim o getirecek. Kutuda bir sorun olacagını sanmıyorum açıkcası

Ve tr den yüksek fiyatlı almaktansa amerikadan tr de olmayan güzel bir ürünü daha düşük fiyatlı almayı tercih ederim.

bir öneriniz varmı ?
https://www.newegg.com/black-lg-ultragear-27gr83q-b-27/p/N82E16824026379?Item=N82E16824026379

neweggden bu güzel gibi kriterlerinize göre

Bu modelde güzel gibi

Son düzenleme:

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ekran kartınız yeterliyse yapıştırın geçin. çok memnunum cam gibi.
144hz çok düşük ve panel kalitesi nasıl bilemiyorum hocam ve 2k suanlık yeterli öneriniz için teşekkür ederim bu arada

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
mecit burak kılıç
400 dolar diyince hayla aklıma 3500 tl falan geliyor 12000 tl leri görünce moralim bozuldu bi an

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,672
Üyeler
156,370
Son üye
yuusfk
Top Bottom