Neler Yeni

monitör seçiminde YARDIM !!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Can Mert
Bütçe
4000
Sistemi yeni topladım monitörüm 75hz de kaldı yükseltmek istiyorum ama kafam çok karıştı çoğunlukla bunları gördüm forumlarda sizce mantıklı olan hangisi olur f/p bakımından.
Çok bir bilgim yok monitörler hakkında biraz bilmeyen birine göre açıklarsanız sevinirim. Eğer tavsiyeniz varsa onları da atabilirsiniz .

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

KediSever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efta
Sistemi yeni topladım monitörüm 75hz de kaldı yükseltmek istiyorum ama kafam çok karıştı çoğunlukla bunları gördüm forumlarda sizce mantıklı olan hangisi olur f/p bakımından.
Çok bir bilgim yok monitörler hakkında biraz bilmeyen birine göre açıklarsanız sevinirim. Eğer tavsiyeniz varsa onları da atabilirsiniz .

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Samsung G3'ü deneme fırsatım oldu. O fiyata başka seçenekler var. Asla alınabilecek bir monitör değil.

Lenovo'nun monitörleri öneriyorlar ama o attığınız modeli kullananı çok az gördüm.

Viewsonic güzeldir genel olarak ama o fiyata çıkabiliyorsanız AOC 24G4X almak daha mantıklı olur.

AOC 24G4XE hakkındaki düşüncelerimde, AOC piyasadaki en iyi monitör üreten markalardan biri. Yıllardır kullandım 144hz monitörünü. Şimdi ise 24G4X kullanıyorum. 24G4XE ile arasında pivot farkı dışında aşırı büyük farklar yok.

Alabiliyorsan AOC 24G4X öneririm. Biraz daha az vermek istersen pivot olmasa da olur dersen AOC 24G4XE'de alabilirsin.

Top Bottom