Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitör Tavsiyesi lazım

Zekkum

80+
hocam adam 7k bütçe var demiş sen 11k atmışın
Bu monitör normalde 16 K 'dan yurtdışında satışı olan bir model. 11 K ve 3 ay vade farksız taksit seçeneğiyle ülkemüz için özellikle Konsol oyuncuları için mükemmel bir seçenek. Bütçesini arttırabilirse diye attım.

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Eymen
Olmaz güzel monitör.
birde hoparlör yokmuş da o nedemek yani

Bu monitör tam sana göre VRR desteği ve HDR600 desteği var.

Konsollar ve PC 'leri odak noktasına almış Premium segment bir Samsung monitördür.
kral öncelikle güzel monitör hatta 240hz ama 11k biraz pahalı ve benim gönderdiğim monitör 0,5ms tepkinme süresine sahip yani önerebileceğin biraz daha fiyat performans varmıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Istedigin ozellikte monitorler genelde 8 9k oluyor.Hepsi kagit ust7nde ayni ozelliklere sahip fakat adi ustunde kagit ustu*
benim attığım linktek, monitörü inceleyebilirmisin yeterlimi diye?

eren28tr

80+ Platinum
birde hoparlör yokmuş da o nedemek yani

kral öncelikle güzel monitör hatta 240hz ama 11k biraz pahalı ve benim gönderdiğim monitör 0,5ms tepkinme süresine sahip yani önerebileceğin biraz daha fiyat performans varmıdır?
Dahili hoparlör oluyor bazı monitörlerde bu bütçede 2k düzgün monitör bulmuşsun oda olmasın.

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Eymen
Onu pek bende bilmiyorum ama bu bütçede alabileceğin en iyi 2k monitör diyebilirim.
kral çok güzel monitör ama benim gönderdiğim linktekiyle nerdeyse aynı ve benimki 0,5 tepki süresi ve 1000tl daha ucuz. Böyle kardeşim benim önerdiğim monitör şu ve şu sebeplerden daha iyi 1000tl farka değer diyebileceğin bir şey varmı?

Istedigin ozellikte monitorler genelde 8 9k oluyor.Hepsi kagit ust7nde ayni ozelliklere sahip fakat adi ustunde kagit ustu*
demek istediğini anlamadım daha açıklayıcı anlatabilirmisin?

eren28tr

80+ Platinum
kral çok güzel monitör ama benim gönderdiğim linktekiyle nerdeyse aynı ve benimki 0,5 tepki süresi ve 1000tl daha ucuz. Böyle kardeşim benim önerdiğim monitör şu ve şu sebeplerden daha iyi 1000tl farka değer diyebileceğin bir şey varmı?

Hocam marka iyi değil senin attığının bunun yanında birçok sorun olabilir.

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Eymen
Hocam marka iyi değil senin attığının bunun yanında birçok sorun olabilir.
anladım kral ama bu markada görülen hataları biliyormusun öğrenmek istediğim için soruyorum.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir

Kağıt üstünde hepsi sallayıp geçiyor dmeek istiyorum.Bu yüzden de panelleri iyi ve güvenilir markalardan almak daha tercihen
24 inç sorun çıkarmaz dersenız 8CV7KD1717643040000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0C28CV7KD&linkCode=asn

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Eymen
Hangi marka hocam twistedmı
aynen

Kağıt üstünde hepsi sallayıp geçiyor dmeek istiyorum.Bu yüzden de panelleri iyi ve güvenilir markalardan almak daha tercihen
24 inç sorun çıkarmaz dersenız https://www.itopya.com/aoc-238-q24g...dp-adaptivesync-qhd-ips-gaming-monitor_u23608
arkadaş bunu önermiş ne düşünüyorsunuz?https://www.epey.com/monitor/viewsonic-vx2780j-2k.html

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Eymen
Ne hataları var bilmiyorum hocam iyi bir marka değil ama forumlarda incelemişlerdir muhtemelen bi bak istersen.
Kral önerdiğin monitörü çok beğendim ama bir sorum var. Monitörün ergonomisi nasıl döndürebilir kaldırıpm i,ndirilebilir falanmı?

Top Bottom