Neler Yeni

Yardım Monitör tercihi - ikisi arasında kaldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Mehmet Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MSI olan modeli kullanıyorum memnunum
MSI da böyle bir model var aynısı 240hz olanı almaya bu fiyat farkını vermeye değer mi çok FPS oyunu oynamıyorum similasyon ve hikaye oyunları ağırlıklı

elma_ra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Keser
MSI da böyle bir model var aynısı 240hz olanı almaya bu fiyat farkını vermeye değer mi çok FPS oyunu oynamıyorum similasyon ve hikaye oyunları ağırlıklı

Rekabetçi oyun oynamıyorsanız bence gerek yok fakat bütçeyi çok zorlamayacaksa alınabilir

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
SEYFULLAH KIR

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Mehmet Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis ben ne güzel ikisi arasında kalmıştım sen çıtayı 4e çıkardın 😂
4ü arasında hangisi tercih edilir grafikler ve renkler daha çok önemli 4k alacaktım sistem yeterli olmadığı için 2k ya karar verdim..
Hangisini seçeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Va panel bu IPS istiyorum ben
Geçen sene bunun 27 inç 1080p olanını uzun süre kullandim ghostin oluyor ve uzun sürede göz yoruyor. Renklerinde canlı değildi ama bu 2k bilemiyorum nasıldır

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
SEYFULLAH KIR
biraz öyle oldu :D valla alacaksan 32 inch al fps oyunlarını kasmıyorsan daha mantıklı ben yarış oyunları oynuyorum baya memnunum

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
SEYFULLAH KIR
valla youtubedan bak bence nasıl olduğuna hepsine, ona göre karar ver aga, ben de cs oynuyorum rahatım alıştım belki de bilmiyorum, eğlencesine giriyorum çok kasmıyorum, kasınca bir faydasını görmedim, tek faydası tuvalete oldu sinirden papatya çayı içe içe :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Mehmet Ali
valla youtubedan bak bence nasıl olduğuna hepsine ona göre karar ver aga ben de cs oynuyorum rahatım alıştım belki de bilmiyorum eğlencesine giriyorum çok kasmıyorum kasınca bir faydasını görmedim tek faydası tuvalete oldu sinirden papatya çayı içe içe :D
Bende kalkamıyorum FPS oyunlarindan o yüzden çok girmek istemiyorum işe geç kalkıyordum sabah
diğerlerini kaydet çık yarın tekrar gel 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aoc'nin fiyatı güzel düşmüş.
Sence hangisini almalıyım

Top Bottom