Neler Yeni

Monitörde yırtılmalar mevcut ne yapayım?

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
hocam extrack dedim an kapanıyor
E öyle olacak zaten. Extract demeden önce hangi dosya yolunu seçtiyseniz oraya kuracak dosyaları. Extract tıkladıktan sonra seçtiğiniz dosya yoluna gidip kurmuş olduğunuz dosyayı çalıştırın.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Fettah Özalp
E öyle olacak zaten. Extract demeden önce hangi dosya yolunu seçtiyseniz oraya kuracak dosyaları. Extract tıkladıktan sonra seçtiğiniz dosya yoluna gidip kurmuş olduğunuz dosyayı çalıştırın.
Kanka korkmaya başladım yeniden başlattı çözünürlük düştü Hz 64 oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

çezünürlülük düzeldi kuruyom şimdi driveri inş sorun olmaz

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Kanka korkmaya başladım yeniden başlattı çözünürlük düştü Hz 64 oldu

çezünürlülük düzeldi kuruyom şimdi driveri inş sorun olmaz
Korkulacak bir şey yok sürücüyü kurduğun zaman düzelecek.

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
dostum sürücüyü kurdum hala aynı ne yapacam ben iade etsemmiki
Ss atar mısın? Bu pek monitörlük bir sıkıntı gibi durmuyor. En azından Ekran Kartı sekmesinin görünmesi gerekirdi.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Fettah Özalp
Ss atar mısın? Bu pek monitörlük bir sıkıntı gibi durmuyor. En azından Ekran Kartı sekmesinin görünmesi gerekirdi.
1691339857878.png

vsync açıp deneyebilir misiniz

23.5.2 sonrası sürümlerde o kısım gözükmüyor, 23.5.2 kurarsanız gözükür
hangi sürüm hocam dediğiniz 2 sürümde aynı

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
23.7 lerde gözükmüyor, 23.5 lerde gözüküyor
Aynen ondan şüphelenip kendiminkini şimdi güncelledim harbiden de öyleymiş. Ama çözümünü buldum. Aynı sekmeler mevcut yine fakat Ayarlar menüsünde değil. Oyun sekmesine taşınmış.
bunu silip 23.5 yüklesem eski sürüm olduğu için sorun olurmu performansta felan uyarı verirmi
Gerek yok. Adrenalin yazılımını açın. Üstten Oyun > Ekran sekmesine gidin. Oradan aktif edebilirsiniz FreeSync ayarını.

1691340292098.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
crazy
Aynen ondan şüphelenip kendiminkini şimdi güncelledim harbiden de öyleymiş. Ama çözümünü buldum. Aynı sekmeler mevcut yine fakat Ayarlar menüsünde değil. Oyun sekmesine taşınmış.

Gerek yok. Adrenalin yazılımını açın. Üstten Oyun > Ekran sekmesine gidin. Oradan aktif edebilirsiniz FreeSync ayarını.

Alıntıyı görüntüle
burayamı saklamışlar bide, max amd zekası

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Fettah Özalp

Alıntıyı görüntüle
kaç saat kafamı yorduğum şeye bak, ama desteklenmniyor diyor abi şaka gibi saşdaki tuşlarda freesync var gözüküyor

kaç saat kafamı yorduğum şeye bak, ama desteklenmniyor diyor abi şaka gibi saşdaki tuşlarda freesync var gözüküyor
tamam tamam açtım aga freesync yi herkese teşekkürler oldu sounda

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Fettah Özalp

Alıntıyı görüntüle
Dostum hala devam ediyor bu yırtılma olayı iade edilen her halde ben

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,748
Üyeler
142,170
Son üye
Tosbağa61
Top Bottom