Neler Yeni

Yardım Monitöre görüntü gelmiyor

srtmcz811

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Çiçek
Arkadaşlar merhaba. Ben rx 570 aldım ama pc ye taktığımda görüntü alamadım. Bilgisayarı açtığımda windows açılma sesi, bildirim sesleri vs. geliyor. Yani bilgisayar açılıyor, ama görüntü gelmiyor. Önceki sistemde görüntü geliyordu. Monitör biraz eski sadece vga girişi var. Bu sebeple hdmi ı vga ya dönüştürücü kullanıyorum. Dönüştürücüyü laptop a taktığımda monitöre görüntü geliyor. Yani kablolarda da sıkıntı yok. Neden yeni ekran kartında görüntü alamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Pckopat

80+ Bronze
Hocam olmaz ama insanlık hali, ekran kartı yerine anakart üzerinde ki hdmı girişine takıyor olabilirsin. 2 seçenek çevirici kablo tam oturmuyor olabilir.

srtmcz811

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Çiçek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam olmaz ama insanlık hali, ekran kartı yerine anakart üzerinde ki hdmı girişine takıyor olabilirsin. 2 seçenek çevirici kablo tam oturmuyor olabilir.
keske oyle olsa :) ben bir soru daha soracagim ekran kartinda sıkıntı olabilir mi ?

Pritex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğan
Bende de aynısı olmuştu ddu ile ekran kartı driverini ve monitörleri kaldır kaldırdığın esnada yeni monitöre güç ver sorun çözülecektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,739
Üyeler
140,692
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom