Neler Yeni

Yardım Monitörler iyi mi ? Alternatifi var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OB
Bütçe
4250
Aslında daha önceden gigabyte G24F-2 alacaktım itopya habire fiyat değiştirdiğinden yetişemedim fiyat arttı Lenovo G24-20 alacaktık bitti Dell g2422hs için de aynı şey geçerli.

Birazdan Vatana gitmeyi planlıyorum
Bu monitöre baktım https://www.vatanbilgisayar.com/vie...nel-gsync-freesync-gaming-monitor-122476.html kafama yattı gibi modartın incelemesi var.

Ayrıca MSI olmasına rağmen bunun fiyatı ve özellikleri iyi geldi
https://www.vatanbilgisayar.com/msi...1ms-mprt-freesync-premium-oyuncu-monitor.html rgbleri falan da var gözüme hoş geldi.

Önerilerinizi alabilirim Ve taksitli fiyatıyla birlikte maksimum 4250 TL verebilirim farklı bir monitöre.
Sadece vatandan alınacak diye bir şey yok.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
ikincisi hakkında bir bilgim yok fakat viewsonic olan bende var memnunum bir sorun yaşamadım 1 sene oldu aşağı yukarı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OB
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikincisi hakkında bir bilgim yok fakat viewsonic olan bende var memnunum bir sorun yaşamadım 1 sene oldu aşağı yukarı.
Aynısı değil mi hocam ?
Peki kaç TL'ye almıştınız ? Parlaklık az geliyor mu ?
Ve zahmet olmazsa bir ghosting testi yapıp fotosunu atabilir misiniz rica etsem ?

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
aynısının -2 modeli bildiğim kadarıyla hiçbir farkı yok. ben 1650ye almıştım ama aldığımda dolar 9 bile değildi galiba. Ghosting testi yapamam şuan ne yazık ki ama ghosting testi yapmıştım yok diye hatırlıyorum. vatanda test ettirirler zaten belirtin bunu özellikle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam parlaklık meselesini başta bende düşünmüştüm de parlaklıüı yüzde 70 üzerinde kullanmadım hiç aşırı parlak zaten bu bile 400 500 nit olanlar cidden parlaklığı açıyor mu o seviyelerde pek sanmıyorum. çünkü cidden yüzde 70 bile çok parlak 250 nitte

mag olan daha iyi olabilir bu arada 170hz olduğu için

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,037
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Sorunu yoksa iyi monitörler gibi duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OB
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Msi daha ağır basıyor şimdilik. Fakat FPS oyunları oynadığım için ghostingin minimal düzeyde olması benim için önemli. O yüzden kararsızım.
Vievsonic 2 3 yıllık msı yeni çıkmış sanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OB
Vatana gittim ve viewsonic olan monitöre baktım msı a bakamadım çünkü teşhirde yokmuş sanırım o msı ın aynı panelli farklı modeline baktım ve bence viewsonicin renkleri daha iyiydi.Ayrıca 280hz ıps Asus tuf mönitör ve diğer iyi Asus tuflar vardı arada canlılık farkları var Asuslar ve bu arasında.Ben şu anlık viewsonic monitörü almayı düşünüyorum ayrıca LG ultragear bir monitör vardı o da bundan 1 tık iyiydi

Ayrıca hala 4250tlye kadar önerilerinizi bekliyorum taksitli fiyatıyla.

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Vatana gittim ve viewsonic olan monitöre baktım msı a bakamadım çünkü teşhirde yokmuş sanırım o msı ın aynı panelli farklı modeline baktım ve bence viewsonicin renkleri daha iyiydi.Ayrıca 280hz ıps Asus tuf mönitör ve diğer iyi Asus tuflar vardı arada canlılık farkları var Asuslar ve bu arasında.Ben şu anlık viewsonic monitörü almayı düşünüyorum ayrıca LG ultragear bir monitör vardı o da bundan 1 tık iyiydi

Ayrıca hala 4250tlye kadar önerilerinizi bekliyorum taksitli fiyatıyla.
Ghosting testi yapabilme şansınız oldu mu hocam? Benim yakınımda da vatan var bir tane fakat stoklarda msi yok sadece viewsonic var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OB
Ghosting testi yapabilme şansınız oldu mu hocam? Benim yakınımda da vatan var bir tane fakat stoklarda msi yok sadece viewsonic var.
Yapamadım maalesef fakat modarım videosunda ghosting testi yapıyordu sanırım.

Hocam peşin mi alacaksınız monitörü bilmiyorum fakat orada LG ultragear bir monitör vardı görüntüsü viewsonic ve MSIdan daha iyiydi msı 7 viewsonic 8 ise kg de 9.5 falandır şu an LGye para ayarlamaya çalışacak.

Top Bottom