Neler Yeni

Monitörlerin aşırı pahalı olması

suvarill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış polat
Bütçe
7000
Beyler yeni sistem düzdüm ekran kartım rx6600 normalde 1080p ekran kartı ama 2k 27 inç monitör almayı düşünüyorum çünkü FIFA ve cs go tarzı oyunlar oynuyorum ayriyeten hikayeli oyunlar o yüzden görüntü kalitesi yüksek ve büyük ekran istiyorum. Gelgelelim monitör fiyatlarına fiyatlar son 3 ay olmak üzere aşırı bir artış içinde 2k 27 inç 144 Hz den başlayan monitörler 9 binden başlıyor. Donanım arşivi Abdullah ekran kartlarıni düşürmek için elinden geleni yaptığı gibi keşke monitörlerede el atsa. Bulduğum en uygun monitör 2k da bu monitör sizce alinirmi 4 MS ama bence profesyonel olmayan biri çok ayırt edemez. Eğer iyi bir monitör değilse 2k curved va paneller 5 le 7 arasında onlardan birini mi alim yoksa 27 inç 1080p monitör mu alsam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsa Kayıkcıoğlu
Beyler yeni sistem düzdüm ekran kartım rx6600 normalde 1080p ekran kartı ama 2k 27 inç monitör almayı düşünüyorum çünkü FIFA ve cs go tarzı oyunlar oynuyorum ayriyeten hikayeli oyunlar o yüzden görüntü kalitesi yüksek ve büyük ekran istiyorum. Gelgelelim monitör fiyatlarına fiyatlar son 3 ay olmak üzere aşırı bir artış içinde 2k 27 inç 144 Hz den başlayan monitörler 9 binden başlıyor. Donanım arşivi Abdullah ekran kartlarıni düşürmek için elinden geleni yaptığı gibi keşke monitörlerede el atsa. Bulduğum en uygun monitör 2k da bu monitör sizce alinirmi 4 MS ama bence profesyonel olmayan biri çok ayırt edemez. Eğer iyi bir monitör değilse 2k curved va paneller 5 le 7 arasında onlardan birini mi alim yoksa 27 inç 1080p monitör mu alsam.
Monitörü bıraktım islemci sogutucular 1000 2000 TL

suvarill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

10bite ayarlayınca galiba max 120 hz alınabiliyor.
Bunu bende gördüm de acaba site saglammi ölü piksel yada harici bir sorunda değişim yada iade alirmi bilgin varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörü bıraktım islemci sogutucular 1000 2000 TL
Yav ben Asus 2k monitöru takip ediyordum 5800 TL yedi sadece 3 satıcıda vardı parası olan satıcılar alıp bitirdi piyasada yoktu geçen adam n11 üzerinden paylaştı aynı monitörü 7800 e veriyor rakibide yok ben eminim ki bu satıcı 5800 den alanlardan biri

Son düzenleme:

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Bunu bende gördüm de acaba site saglammi ölü piksel yada harici bir sorunda değişim yada iade alirmi bilgin varmı

Inventus güvenilir sitedir. Ama trde satış yapan firmalar garanti kapsamında değilse iade alma taraftarı değiller genel olarak. Garanti 4 ölü pikseli sorun olarak görüyorsa 3 ölü piksel normaldir diyorsa genelde bu firmalarda iade almıyor elimizde patlar diye.

suvarill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Inventus güvenilir sitedir. Ama trde satış yapan firmalar garanti kapsamında değilse iade alma taraftarı değiller genel olarak. Garanti 4 ölü pikseli sorun olarak görüyorsa 3 ölü piksel normaldir diyorsa genelde bu firmalarda iade almıyor elimizde patlar diye.
Bende ondan korkuyorum 6 bin TL para veriyoruz sonuçta Amazon'un üstüne site bilmem iade konusunda bir nebze n11 Hepsiburada gibi sitelerde iyi o yüzden almam galiba o siteden

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Bende ondan korkuyorum 6 bin TL para veriyoruz sonuçta Amazon'un üstüne site bilmem iade konusunda bir nebze n11 Hepsiburada gibi sitelerde iyi o yüzden almam galiba o siteden
n11 hepsiburada vs de 1-2 ölü piksele değişim iade yapacağını sanmıyorum hocam

Mehmet_17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mehmet arslan
Cidden öyle ölü piksel olan ürünü adam stok yok diye 7.8k fiyat girmiş ülkede stok mu yok yoksa bilerek mi satmıyorlar anlamış değilim 5K bütçe ile monitör alacaktım bütçeyi 7K çıkarttım adamlar ucuz ve çok sattı diye VX 2718 modeli bile 4.5k fiyat bandından 8.5k ya çıkardı .d

tarikchz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Tarık Cehiz

r4NG3r

80+ Silver
Monitor ve kulaklıklar uçtu.Ekran kartları ucuzlayınca sistem toplayanlar baya arttığı için çok talep var bu ikisine

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,189
Üyeler
140,785
Son üye
meedo
Top Bottom