Neler Yeni

Monitörü bağlayınca video modu gösterilemiyor hatası alıyorum yardım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mirac Furkan YAZICI
Herkese selam arkadaşlar ,

Evden çalışmaya geçtik ve daha rahat olsun diye evde monitör olduğunu hatırladım ve vga kablosu ile monitörü laptopa bağladım fakat ekrana "Bu video modu gösterilemiyor bilgisayar ekran sinyalini 1920x1080@60HZ olarak değiştirin" yazıyor. Bilgisayarda herhangi bir problem yok farklı monitör bağladığım da olmuştu ve herhangi bir problem yoktu. Şu an evde bulunan monitörün markası philips 221v konu hakkında bilgili bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim .

ventioNN

80+ Platinum
Sorunun sebebi çözünürlüğü destekleyememesi.Önerilen çözünürlük ayarlarını uygulayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mirac Furkan YAZICI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunun sebebi çözünürlüğü destekleyememesi.Önerilen çözünürlük ayarlarını uygulayın.
Laptop üzerinde 1920x1080 60hz ekran bulunmakta monitörü bağladığımda ekranı algılıyor fakat bu hatayı veriyor önerilen ayarlar bunlar diye tahmin ediyorum.

ventioNN

80+ Platinum
Laptop üzerinde 1920x1080 60hz ekran bulunmakta monitörü bağladığımda ekranı algılıyor fakat bu hatayı veriyor önerilen ayarlar bunlar diye tahmin ediyorum.
Monitörün desteklemesi lazım,laptopun değil. En düşüğe alıp dener misin bi çözünürlük ayarlarını.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mirac Furkan YAZICI
Monitörün desteklemesi lazım,laptopun değil. En düşüğe alıp dener misin bi çözünürlük ayarlarını.
1587392843391.png

Önerilen ayarlar uyguladım tekrar fakat yine ekran gelmedi 2. ekranda.

ventioNN

80+ Platinum
Ekran çözünürlüğü kısmından en düşüğe getirip dener misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mirac Furkan YAZICI
Ekran çözünürlüğü kısmından en düşüğe getirip dener misin?
Üstteki yorumda da söyledim getirdim sonra tekrar eski haline 1920x1080 e getirdim fakat herhangi bir değişiklik olmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mirac Furkan YAZICI
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba sorunu çözebildin mi ne yapsam olmadı
Selam dostum o zamanlarda çözemedim sorunu fakat geçtiğimiz hafta kasama bağladım ve 50 hz olarak ayarladım monitörü 2. monitör olduğundan bu bana kötü gelmiyor. Çözünürlük ve hz frekanslarıyla denersen yüksek ihtimal birinde gelecektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,166
Üyeler
153,189
Son üye
SKooLLO
Top Bottom