Neler Yeni

Yardım monitörüm gidip geliyor

DELİ45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Sercan

TECHNOPC MONİTÖR QUANTUM GAMİNG PG27 1Ms 240HZ 27" eski bi monitör kullanıyordum bundan öncede aynı problemi yaşıyordum 60hz philips markaydı ara sıra gidip geliyor masaüstü olsun video olsun oyun olsun bazen gittiğinde ekran karıncalanıyor direkt eski model tvler gibi kablosunu çıkar tak yapınca geri geliyor​

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI

TECHNOPC MONİTÖR QUANTUM GAMİNG PG27 1Ms 240HZ 27" eski bi monitör kullanıyordum bundan öncede aynı problemi yaşıyordum 60hz philips markaydı ara sıra gidip geliyor masaüstü olsun video olsun oyun olsun bazen gittiğinde ekran karıncalanıyor direkt eski model tvler gibi kablosunu çıkar tak yapınca geri geliyor​

farklı kablo deneyin belki ondandır. deneme yanılmayla öğrenilir böyle şeyler

DELİ45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Sercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dpi kablosuyla geldi monitör fakat benim apu sistem var diye hdmi girişi kullanıyorum şuanda o kablodan yakında bulabilirmiyim onuda bilmiyorum
farklı kablo deneyin belki ondandır. deneme yanılmayla öğrenilir böyle şeyler

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
dpi kablosuyla geldi monitör fakat benim apu sistem var diye hdmi girişi kullanıyorum şuanda o kablodan yakında bulabilirmiyim onuda bilmiyorum
dönüştürüc alabilrsiniz. ilerde işinize de yarar hem. dp girişinin hdmi a göre daha yüksek hız desteklediğini de unutmamak gerek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,114
Üyeler
154,000
Son üye
Ropz1e
Top Bottom