Neler Yeni

MONİTÖR BİRDEN GİDİYOR

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,096
İsim
Eren
daha dün aldığım sistemde rx 580 8gb modeli ve ryzen 7 2700 işlemci kullandım fakat oyuna girince birden monitör gidiyor ve kasayı tamamen açıp kapatınca geri düzeliyor valorantta maça giriyorum ama maç başlayınca ekran gidiyor ve kasa çalışıyor ekran kartının max sıcaklığı 75 oluyor işlemciye ekstradan fan aldım sorun nerede anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim monitörüm eski değil asus vp 247 75 hz monitör hdmı kablosunda sıkıntı yok eminim

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Sadece monitör mü gidiyor? bide herhangi bir ses geliyor mu hoparlörlerden

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
daha dün aldığım sistemde rx 580 8gb modeli ve ryzen 7 2700 işlemci kullandım fakat oyuna girince birden monitör gidiyor ve kasayı tamamen açıp kapatınca geri düzeliyor valorantta maça giriyorum ama maç başlayınca ekran gidiyor ve kasa çalışıyor ekran kartının max sıcaklığı 75 oluyor işlemciye ekstradan fan aldım sorun nerede anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim monitörüm eski değil asus vp 247 75 hz monitör hdmı kablosunda sıkıntı yok eminim
Reis Ben zaten ekran kartından olduğunu sanmıyorum Ya anakarttan olabilir bendede vardı bilgisayar açıyodum açılmıyodu falan anakart ve ramlere bak veya psu sıkıntı çıkartabilir psu da arıza varsa çalıştırmanı önermiyorum O yüzden Tam emin olmak için bir bilgisayarcıya gitmeni öneririm :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Talu
Ekran kartı sıfır değil ise mining de kullanılmış olması mümkün, çünkü rx 580 mining gücü yüksek bir kart. Eğer miningden çıktıysa ekran kart çok yorulmuştur ve ömrü azalmış olabilir.

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ekran kartı sıfır değil ise mining de kullanılmış olması mümkün, çünkü rx 580 mining gücü yüksek bir kart. Eğer miningden çıktıysa ekran kart çok yorulmuştur ve ömrü azalmış olabilir.
sıfır almış
Mesaj otomatik birleştirildi:

o sorunu çözdüm şimdiki sıkıntı ise cs go ya girince ekran 2 saniyeliğine gidip gelip duruyor 10 saniye varsa 3 saniye yok
sistem parçalarını, driverları kontrol edin

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,096
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıfır çarşamba akşamı aldım

Reis Ben zaten ekran kartından olduğunu sanmıyorum Ya anakarttan olabilir bendede vardı bilgisayar açıyodum açılmıyodu falan anakart ve ramlere bak veya psu sıkıntı çıkartabilir psu da arıza varsa çalıştırmanı önermiyorum O yüzden Tam emin olmak için bir bilgisayarcıya gitmeni öneririm :)
tüm parçalar sıfır fsp marka 600 w 80bronz lu psu

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
sıfır çarşamba akşamı aldım

tüm parçalar sıfır fsp marka 600 w 80bronz lu psu
aslında fsp baya kaliteli bir psu dur biliyorum ama tabii sıkıntı çıkabilir yani sonuçta şans işidir teknoloji o yüzden bir baktır bence anakart tan şüphe duydum ben :)

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,096
İsim
Eren
aslında fsp baya kaliteli bir psu dur biliyorum ama tabii sıkıntı çıkabilir yani sonuçta şans işidir teknoloji o yüzden bir baktır bence anakart tan şüphe duydum ben :)
anakartta olsa ramler ve işlemci fanı çalışmaz ama ramler sağlam anakart sağlam ekran kartıda sağlam psu kalıyorki o nda sıkıntı olsa googleda da olur

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
anakartta olsa ramler ve işlemci fanı çalışmaz ama ramler sağlam anakart sağlam ekran kartıda sağlam psu kalıyorki o nda sıkıntı olsa googleda da olur
Yok reis çalışır ben anakartı bozduğumda kabloyu çıkartıp açabildim yani ama sen bilir sin :) veya driver den de olabilir

EmrahGK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emrah Güvenkaya
Instagram
emrah.guvenkaya
Dönüştürücü kullanıyor musun?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR