Neler Yeni

Monitörde Siyah Çizgi Çıkıyor HZ ayarınız düşürdüğümde gidiyor!!!!

ReX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fikri Ege Özen
Arkadaşlar selam.İlk önce 144hz de oynarken tam monitörümün altında window arama yazısının ordan en sağ tarafa kadar yatay çizgileri çıkıyodu ama parça parça böyle birleşik değildi ve birkaç dakika sonra geçiyordu bir süre sonra geçmemeye başladı ama çok etki etmiyodu öyle devam ediyordum sonrasında bu parça parça değilde bütün oldu ve aşağı sabitlediğim uygulamaların hiçbirini göremeyeceğim kadar yukarı çıktı sonra 120 hz e çektim ve hiçbir çizgi oluşmamaya başladı tertemizdi ama oyunlarıma etki ediyordu bu sefer yapacak bir şey yok dedim.Fakat geçen aydan beri yine parça parça kesik çizgiler çıkmaya başladı ve aynı şey oldu artık yine göremiyorum görev çubuğumdaki uygulamaları ve şuan 60hz de çok rahatsızım 60hz asla kullanamam şuan.Birde bazen bir oyuna girdiğimde ekran siyah oluyo kapanıyo gibi sonra oyun açılıyo menüde çizgi varsa oyunun alt kısmında çizgi olmuyor alt+tab yapıyorum ekran yine siyah oluyo biraz bekliyorum masaüstüne gelince altta yine çizgi oluyor ama her zaman ekran siyah olup oyunu açmıyor arada bir böyle oluyor ve oyunu öyle açınca sanki oyun kasıyor yani kendi kendine 60 hz e almış gibi oluyor.Sorunlarım bu şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim size garip detayları da söyledim bazen oyunlarda ekran siyah olduğunda çizgi çıkmaması ve hz düşüğrünce bu çizgilerin gidip 1 2 ay sonra geri gelmesi gibi.Şimdiden teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,919
Üyeler
156,993
Son üye
ardabltt
Top Bottom