Neler Yeni

Monitorumdeki cizgiler

byfatih44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Fatih
Arkadaşlar fotoğraf koyabilirsem koyacağım monitorumde bu tip yatay çizgiler var ve aylardır böyle. 2 kaliteli kablo aldım fakat çözüm olmadı internette güç kablosu fişinin ucuna siyah bant takın duzelir diyorlardı bir süre düzeliyor ama tekrar bu tip çizgiler ve dalgalanmalar oluyor. Eski bir bilgisayar olduğu için 2 defa ekran kartı değiştirdim sorun ekran kartında veya kablolarda değil prizin kendisinde veya 200w powerda olabilir mi? HDMI to VGA dönüştürücü de kullanıyorum ama VGA girişi kullanırken de bu sorun vardı. Monitörü 2. El almıştım Noc monitorumde böyle bir problem yoktu ne yapmalıyım?

Ekler

• 20210505_123940.jpg
    20210505_123940.jpg
    1.2 MB · Hit: 49
  • 20210505_123919.jpg
    20210505_123919.jpg
    1.3 MB · Hit: 48

AlperBey0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ahmet Alper Aslan
Arkadaşlar fotoğraf koyabilirsem koyacağım monitorumde bu tip yatay çizgiler var ve aylardır böyle. 2 kaliteli kablo aldım fakat çözüm olmadı internette güç kablosu fişinin ucuna siyah bant takın duzelir diyorlardı bir süre düzeliyor ama tekrar bu tip çizgiler ve dalgalanmalar oluyor. Eski bir bilgisayar olduğu için 2 defa ekran kartı değiştirdim sorun ekran kartında veya kablolarda değil prizin kendisinde veya 200w powerda olabilir mi? HDMI to VGA dönüştürücü de kullanıyorum ama VGA girişi kullanırken de bu sorun vardı. Monitörü 2. El almıştım Noc monitorumde böyle bir problem yoktu ne yapmalıyım?
hdmı to vga bende kullanıyorum bendede oluyor ama sıyah ekran olunca az cıkıyor o çizgiler sıkıntı yapma çok bir şey olmaz

byfatih44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PSU degissem gider mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca VGA kablo var 3 tane değişince gitti hepsinde farklı ttepliler aldim

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Arkadaşlar fotoğraf koyabilirsem koyacağım monitorumde bu tip yatay çizgiler var ve aylardır böyle. 2 kaliteli kablo aldım fakat çözüm olmadı internette güç kablosu fişinin ucuna siyah bant takın duzelir diyorlardı bir süre düzeliyor ama tekrar bu tip çizgiler ve dalgalanmalar oluyor. Eski bir bilgisayar olduğu için 2 defa ekran kartı değiştirdim sorun ekran kartında veya kablolarda değil prizin kendisinde veya 200w powerda olabilir mi? HDMI to VGA dönüştürücü de kullanıyorum ama VGA girişi kullanırken de bu sorun vardı. Monitörü 2. El almıştım Noc monitorumde böyle bir problem yoktu ne yapmalıyım
HDMI ile hiçbir dönüştürücü kullanmadan tv ye bağla sorun devam etmezse dönüştürü veya monitör kaynaklıdır.

byfatih44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PSU kaynaklı olamaz mı yani? TV'ye bağlasam VGA donusturucu ile çalışmaz muhtemelen

Top Bottom