Neler Yeni

Monopoly almayı düşünüyorum

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
İyi günler, Monopoly almaya karar verdim aklımda dijital bankacılık var fakat elektronik bankacılık diye bir şey daha var veya ürünler arası kutuları farklı. Hangisini tavsiye edersiniz ?

Yasin Çınar

80+ Bronze
Bende de dijital bankacılık var. Güzel tavsiye ederim fakat ben alacağım zaman kağıt paralarla oynanan versiyonu varmış o daha eğlenceli diyorlardı ben yine de dijital bankacılık aldım baya da keyif aldım.

Hocam Metropol var çakması birebir sadece ist ilçeleri değil de tr illeri onun dışında kalitede sorunu yok düz monopoly ve dijital bankacılık da oynamışlığım var

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Metropol var çakması birebir sadece ist ilçeleri değil de tr illeri onun dışında kalitede sorunu yok düz monopoly ve dijital bankacılık da oynamışlığım var
En iyisi ne sizce alınabilirlik olarak bütçe konusunda sorunumuz yok ortak alıyoruz çünkü

En iyisi ne sizce alınabilirlik olarak bütçe konusunda sorunumuz yok ortak alıyoruz çünkü
Metropol alın hocam kaliteden kısma değil fiyatı da iyi ayrıca dijital bir süre sonra sıkıyor

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,750
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Hocam benim bugüne kadar oynadığım en iyi Monopoly: Monopoly milyoner

MehmeTD

80+ Bronze
Elektronik daha yeni olması lazım dijital bayadır var bende bide ödüllü bankacılık çıkmış galiba onada bakabilirsin

Top Bottom