Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Monster 3050Ti Laptop 7500TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,710
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat
Aradılar açmadım yine de çeki verirler mi

Son düzenleme:

CİHAD26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cihad Yıldız
Benim ürünüde iptal etmişler böyle saçma bişey olamaz 50+ stok satılmış bir ürünü kafalarına göre tedarik edemiyoruz diye nasıl iptal edersin tedarik edemedigim ürünü ne diye satışa koyarsın hadi fiyatta yanlışlık oldu ürünler takır takır satılırken uyanıp satışı durdurup alanları iptal et üzerinden 1 gün geçmiş iptal çekiyo saglam cezalar verilmesi lazım bu tarz satıcılara.

denjz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Denizhan
Arkadaslar aradim konustum musteri hizmetleriyle 2 gun icinde yuksek mertebeli birisi iletisime gecilecekmis, magduriyeti gidermek amaciyla ama hediye ceklemi kapanir yoksa urunumi tedarik ederler bilmiyorum.

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,512
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
Abdullah abinin iptal oldu mu bilen var mi

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,445
İsim
Deniz Bey
arkadaşlar güncel durum benimki işlem geriye alındı hazılanacak kısmı işleme alındı oldu iptal olma olasılığı şimdi daha yüksek
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet bunu dedikten sonra iptal oldu

Alıntıyı görüntüle
Olacağı buydu zaten ki bu kadar ucuz fiyatlar genelde iptal oluyor satıcı yerine koyun kendinizi yarı fiyatına enayi mi adam nasıl o kadar ürün versin

Abdullah abinin iptal oldu mu bilen var mi
İptal olacak olmadıysa bile o fiyata olacağını nasıl inandılarsa bende gördüm yanlışlık vardır iptal olur nasılsa diye almadım doğal olarak iptal edildi

Son düzenleme:

fukcam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ufuk Çam
arkadaşım o enayi değil kabul ama biz de saf mıyız hakkımızı savunmayalım ? koymasaydı ucuza. sonuçta ticarette 1 fiyat belirlersin ve bu rakamdan satış yaparsın. Satış yapılıp parasını aldıktan sonra vazgeçtim ya ,vermiyorum ürünü diye bir olay olamaz. Belki müşteri o anda aynı ürünü başka bir yerde 11.000 TL ye buldu ama bunu daha uygun gördüğü için almadı şuanda aynı ürün 13.000 TL . Veya müşteri altın , dolarını satarak aldı, buradaki zararın karşılanmasından kim sorumlu olacak ?

TamerKs

80+ Silver
Abdullah abi "olay çıkartırım eğer iptal olursa" demişti. İlk adımları merakla bekliyorum. Umarım mağdur duruma düşmezsiniz.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Görsem direk çatlatırdım 2-3 tane.
Noldu lan çok karakterliydiniz 3090 kartı 6 k ya çıktığında almıştık millete karakterden bahsediyordun noldu adam yanlışlıkla yazmıştır onun halini ailesini düşünün parayı ona kitlerler diye millete adamlıktan bahsediyordun çatlatirmis 2-3 tane bay karakter buda aynı mevzu 15 k lik PC 7 k ya alırken mi karakterin düştü ulan varya komik insansın bay karakter

akakom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Turgut
herhangi bir çek veya kupon tanımlanmamış bana, tanımlanan var mı

Top Bottom