Neler Yeni

Monster abra a5 v13.6 sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Büyük
Monster abra a5 v13.6 kullanıyorum bozuldu monster chipset sorunu var diyor başka bir tamirci ise ekran kartında sorun diyor fakat şuanda pc yi kullanıyorum gtx ekran kartı açık ken hem oyuna hem masaüstünde her türlü gezinebiliyorum ama oyun performansı berbat 5 fps valorant intel uhd 630 ekran kartı kapalıyken gtx açıkken valorantda bile 5 fps veriyor ama masaüstü çok hızlı donma kapanma gibi sorunlar olmuyor inteli aygıt yöneticisinden açtıkdan sonra pc de donma kasma gibi sorunlar oluyor pc yi güvenli moda sokup ordan inteli devre dışı bırakmam gerekiyor ama intel açıkken pc donmadan önce hızlıca oyuna girip oyunu oynayabiliyorum valorantdda 5 fps verirken inteli açınca yüksek grafiklerde 130 fps fln veriyor yetiyor ama oyundan çıkınca masaüstünde vb. şeylerde intel açıkken donuyor pc kalıyor siyah ekran veriyor pcdeki bataryayı bios pilini değiştirdim bakımı yapılda monsterın kendi servisinde temizlendi termal macun fln tam ama pcdeki sorun ney hoparlörün sürücüsü yokken ses yok sürücüsünü yükleyince çok çok azda olsa ses veriyor sorun nedir nasıl düzeltirim pc sağlam mı bide intel ekran kartının sürücüsü yokken sağlam çalışıyo oyunda 5 fps fln sürücüyü yükledikden sonra ekran gidi donma fln oluyor gerçek sorunu ne bu pc nin çözümü nedir çok ciddi bi bozukluk var mı

Top Bottom