Neler Yeni

Yardım Monster abra a5 v17 için fikir paylaşır mısınız ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
BATUHAN ÇUHADAR
Bütçe
23.000
Acil laptop ihtiyacım var ve laptop ile yapmak istediğim işler şunlar : video editleme, render ve kodlama çalışmaları.. hızlı olmasını istiyorum, çok ağır olmasın ve çabuk ısınmasın.
işte o laptop :

Monster Abra A5 V17.3.4 Intel Core i7 11800H 32GB RAM 1 TB SSD RTX 3050 Ti Freedos 15,6 Inç FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı​

bir arkadaşım indirimdeyken satın aldı, onu razı edersem bana satacak, sizce Monster Abra A5 ne kadar eder ? sıfırı şuanda : 26.999 TL dir. Sizlerin fikirlerini önemsiyorum.
Laptop tan beklentilerim: word, excell, powerpoint kusursuz çalışsın, ilaveten para kazandıracak uygulamaları kasmadan çalıştırabilsin. Bu laptop sizce işime yarar mı ?
Siz olsaydınız ne kadar fiyat verirdiniz 2 ay kullanılmış Monster Abra A5 için ? Önümüzdeki dönemde farklı illerde bulunacağımdan laptop almak şart oldu arkadaşlar.

Bnkadirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdülkadir Zengin
knk hiç monster kullanmadım ama kzenimle yanyana kullandık bende asus tuf gaming var onda monster var allah çarpsın bi an onun pc havalanıp uçucak sandım ilk önce şunu diyim, sessiz modu yok pc nin (ya da kuzenim bilmiyo) onun dışında monster kullannaların %90 ı ısınmadan çok şikayetçi ben asusçuyum ölümüne tavsiyede ederim düzgün bütçen varsa 0 al bide kesinlikle laptoplarda 2. el kasalara göre daha çok sıkıntı yaratabiliyo, kısaca bence monster a hiçbir türlü para verilmez

*CaptainVictory*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Zafer Baki Yıldız
Acil laptop ihtiyacım var ve laptop ile yapmak istediğim işler şunlar : video editleme, render ve kodlama çalışmaları.. hızlı olmasını istiyorum, çok ağır olmasın ve çabuk ısınmasın.
işte o laptop :

Monster Abra A5 V17.3.4 Intel Core i7 11800H 32GB RAM 1 TB SSD RTX 3050 Ti Freedos 15,6 Inç FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı​

bir arkadaşım indirimdeyken satın aldı, onu razı edersem bana satacak, sizce Monster Abra A5 ne kadar eder ? sıfırı şuanda : 26.999 TL dir. Sizlerin fikirlerini önemsiyorum.
Laptop tan beklentilerim: word, excell, powerpoint kusursuz çalışsın, ilaveten para kazandıracak uygulamaları kasmadan çalıştırabilsin. Bu laptop sizce işime yarar mı ?
Siz olsaydınız ne kadar fiyat verirdiniz 2 ay kullanılmış Monster Abra A5 için ? Önümüzdeki dönemde farklı illerde bulunacağımdan laptop almak şart oldu arkadaşlar.
20-23k civarı eder

Top Bottom