Neler Yeni

7500tlye monster abra a5 v17 almak mı mantıklı yoksa 0mı bütçe 10 13bin

Onur35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Onur Bayraktar
Dostlar merhaba bi laptop almak istiyorum 10 13 bin arası 7500tlye monster abra a5 v17 2.3 ikinci el almakmı mantıklı yoksa sıfırmı? İki seçenek arasında kararsızım Şimdiden teşekkürler

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Almak istediğiniz Monster'da herhangi bir sorun var mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Onur35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Onur Bayraktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nelere dikkat etmem gerekiyo ilk defa laptop alıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Bekir Emir
7.5k ucuz değil direk bedavaya veriyor adam eğer doğruysa beklemeyin ama büyük ihtimak sıkıntısı vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
Nelere dikkat etmem gerekiyo tavsiyeniz varmi?
Ekrana ölü piksel testi yap
3d mark geekbench testlerini yap diğer kullanıcılara göre karşılaştır kayıp var mı
cpu z den stress testine sokup sıcaklıklara abk ve diğer kullanıcılarla karşılaştır
klavye ve touchpad i test et
kozmetiğe bak çizik kırık çıkık vs
son olarakta portları kontrol et düzgün çalışıyorlar mı diye
kutu fatura iste (ilk sahibi olduğunun kanıtı olarak)

Onur35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Onur Bayraktar
Ekrana ölü piksel testi yap
3d mark geekbench testlerini yap diğer kullanıcılara göre karşılaştır kayıp var mı
cpu z den stress testine sokup sıcaklıklara abk ve diğer kullanıcılarla karşılaştır
klavye ve touchpad i test et
kozmetiğe bak çizik kırık çıkık vs
son olarakta portları kontrol et düzgün çalışıyorlar mı diye
kutu fatura iste (ilk sahibi olduğunun kanıtı olarak)
Adamla konuştumda ankaradaymiş ben izmirdeyim sahibinden param guvende ile gonderebilirim diyo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,313
Üyeler
140,805
Son üye
aras114
Top Bottom