Neler Yeni

Çözüldü✓ Monster Abra Abra A5 V17.3.4 15,6 alınır mı ?

Starlex

80+ Bronze
Merhabalar, Monster Abra serisi almayı düşünüyorum bütçem en fazla 25.000₺'dir. Ben kendi bilgilerim üzerine bir laptop buldum. Fakat sizin de görüşlerinizi almak istedim. Teşekkürler.

Laptop'un linki:https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v17-3-4/
Arkadaşlar bu
D/A forumunda ne sıkıntı var kim özendiriyo bu monster a çok kötü bi laptop gerek ısınması gerek çıkardığı sorunlar gerek tuş silinmesi yani eski yağ akıtan arızalı bi bmw diyorum hep bu monster a

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erkan Ören
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar bu
D/A forumunda ne sıkıntı var kim özendiriyo bu monster a çok kötü bi laptop gerek ısınması gerek çıkardığı sorunlar gerek tuş silinmesi yani eski yağ akıtan arızalı bi bmw diyorum hep bu monster a

Monster güvenli olduğu için hemde ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti verdiklerinden dolayı tercih etmiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı sitelerden almak beni biraz korkutuyor sıkıntı çıkarır diye

Starlex

80+ Bronze
Monster güvenli olduğu için hemde ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti verdiklerinden dolayı tercih etmiştim
Bakım hizmeti leş gibi davranışları kaba laptopu değiştiriyorlar değiştirdikten sonrakine bozuluyor yine değiştiriyorlar monster oynatamadığı oyun garantisi veriyo bende onun 1 senede illa sorun çıkaracağı garantisi veriyorum monster=baş ağrısı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,648
Üyeler
140,681
Son üye
TuğçeCoban
Top Bottom