Neler Yeni

Yardım Monster Abra A5 v21.3 ses sürücü problemi

zaeek

80+
Herkese merhaba. bilgisayarı yeni aldım, 2017 model ucuz bir hp laptoptan geçiş yaptım ve şoklar içerisindeyim. HP bilgisayarda laf ettiğim ses sürücüsünü arar durumdayım şuan. Arkadaşlar cihazda herhangi bir kablosuz ses sürücüsünün ekolayzerine elleyemiyorum, deliriyor cihaz.

Bluetooth kulaklığımı bağladım ve ayarlar default olduğu için ses tatmin etmedi, ses aygıtları yerinden özellikler kısmında bass boost sekmesinden hallediyordum iş bitiyordu, fakat bunda o sekme bulunmuyor. Ekolayzer programı indirir hallederim dedim, herkesin önerdiği Equalizer APO programını kurdum.

En ufak bir ayar yaparsam kulaklıktan çok yüksek ve tiz bir cızırtı sesi gönderiyor, kulağımı acıtacak derecede yüksek çalıyor, ayar yapamıyorum. Kendi programı şaka gibi bir şey zaten. Nasıl bir ayar yaparsanız yapın tatmin edici bir ses alamıyorsunuz, boğuk değişik bir ses veriyor. 1 Haftadır kablolu kulaklıkla dolaşır oldum :D

Emin olmak için 2 kere formatladım cihazı, şimdi bunu yazmadan önce de tekrar sürücüleri silip tekrar kurdum fakat sonuç aynı. Umarım sorun sadece bu cihazın wifi kartı ile alakalı birşeydir de serviste halledebilirim. Bu cihazdan başka kullanan varsa deneyimlerini merak ettim doğrusu

Top Bottom