Neler Yeni

Yardım MONSTER ABRA A7 V11.4 Touchpad Çalışmama Problemi

PCBudur

80+
Selamlar arkadaşlar,

Elimde MONSTER ABRA A7 V11.4 laptop mevcut. 3 farklı windows kurdum. Hiç bir şekilde touchpadini çalıştıramadım. Sitesinden driverlarına da baktım touchpad driverı eklenmemiş direk çalışması lazım diye düşünüyorum fakat bir türlü çalıştıramadım. Bunu konuda bilginiz var mıdır ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler. İyi akşamlar.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
Ahmet Sevinç
Selamlar arkadaşlar,

Elimde MONSTER ABRA A7 V11.4 laptop mevcut. 3 farklı windows kurdum. Hiç bir şekilde touchpadini çalıştıramadım. Sitesinden driverlarına da baktım touchpad driverı eklenmemiş direk çalışması lazım diye düşünüyorum fakat bir türlü çalıştıramadım. Bunu konuda bilginiz var mıdır ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler. İyi akşamlar.
garantiye gönderin bence bu kadar şeye rağmen çalışmıyorsa bi görsünler bence

PCBudur

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
garantiye gönderin bence bu kadar şeye rağmen çalışmıyorsa bi görsünler bence

Çalışıyordu ama donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Yarın monsterı arayıp soracağım fakat belki bilen vardır çözümünü diye konu açayım dedim.

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
Dr Luciano
Selamlar arkadaşlar,

Fn + F1 denediniz mi ?

Top Bottom