Neler Yeni

Monster Laptopu satıp masaüstü almak

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Bahri Karakoç
17-18 k ya satabilirsen masaüstüne geçmek çok daha mantıklı olur senin için

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001
Bu kadar atışmaya gerek yok konuyu gördüm ve yazımı yazdım sinirlenicek bi durumda yok.
Kim sana sinirleniyor ki? insanlara bildirim gidiyor arkadaş hızlı cevap almak için uyanıklık yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
cihan şahin
Merhaba arkadaslar bende monster abra A5 v17.2 rtx3050ti 4 GB 512nvme SSD i5 11400f var upgrade edilmiş (16 GB yaptim) sorum şu arkadaşlar: bu cihazı 13bine aldım 1 yıl garantisi var şuan 2. el fiyatları 17 18k arası bunu satıp 15 17k arası bir fiyata 3060 V2 çok rahat bulunuyor biraz tırtıklar veya biraz daha para eklersem 18 20bine 3060ti masaüstü sistem alabiliyorum. Monitör ve çevre.birimleri konusunda sıkıntım yok okulum var yaz tatiline kadar toplayarak ve babamdan yardım alarak 7 bin falan biriktirebilirim. Bunları göz önünde bulundurarak bunu satıp masaüstüne geçmek mantıklı mı? (Yanımda laptop taşıyan biri değilim eskiden babamın mesleği dolayısıyla şehir şehir geziyorduk 2 3 ayda bir ondan laptop aldım şimdi öyle bir derdim yok temelli yerleştik)
Şuan laptop satıp masaüstüne geçmek yapilabilecek en mantıklı hareketlerden

Mecal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ufuk SARI
Nereye nasıl konu açılır önce onu araştır. Laptop işini görür bunun için. Masaüstü şart değil.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
Discord
lisser#0001
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Selim Burhan Sönmez
Konular neden direkt olarak yollanıyor ki moderatör kontrolünden geçtikten sonra onaylanınca olmuyor mu burda?

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Arda Can Demirbaş
Bence geçmeyin laptopunuz yeterli gibi.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
Discord
lisser#0001
Konular neden direkt olarak yollanıyor ki moderatör kontrolünden geçtikten sonra onaylanınca olmuyor mu burda?
Bilmiyorum da anlık indirimler oluyor bazen o yüzden onaylama sistemi olmayabilir. Admin onaylayana kadar indirim biter zaten :D

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
2. El monitör mü?
Yok sıfır bakıyorum onda
Mesaj otomatik birleştirildi:

niye cevap veriyorsunuz? sizin gibiler cevap verdiği için bu kendini akıllı sananlar da gelirler sıcak fırsata konu açarlar konu taşınana kadar cevabını alırlar aferin devam böyle
Hocam yanlışıkla açmış olabilir. Sıcak fırsatlardaki sistemlere bakarken üsteki yeni konu aç butonu direk sıcak fırsatlarda konu açıyor. Bende aynı hatayı yapmıştım geçen sene

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Selim Burhan Sönmez
Yok sıfır bakıyorum onda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yanlışıkla açmış olabilir. Sıcak fırsatlardaki sistemlere bakarken üsteki yeni konu aç butonu direk sıcak fırsatlarda konu açıyor. Bende aynı hatayı yapmıştım geçen sene
Bütçenizi arttırın eğer 144 hz falan arıyorsanız aramıyorsanız yeterli bir fiyat.

Top Bottom